آموزش کار با دارندگان

آموزش کار با دارندگان

آموزش جستجو در سایت دارندگان

برای عموم ایرانیان و (فارسی زبانان) رایگان و ساده است

جستجو در سایت به دو شکل هدفمند (حرفه ای) و دستی ( ساده ) میسر می باشد . اگر از جستجو در سایت “دارندگان” قصد دارید به نتیجه مشخص برسید پیشنهاد می کنیم از امکانات جستجو است که اطراف مکان جستجو قرار داده ایم استفاده کنید ؛ اینگونه ، جستجوی هدفمند را انتخاب کرده اید و سایت “دارندگان” که یک جستجو گر حرفه ای است بهترین نتیجه را به شما نشان خواهد داد زیرا سایت “دارندگان” متوجه خواسته شما با تیک هایی که میزنید میشود واطلاعات کامل را در گذشته از جستجوشوندگان اخذ کرده است .

برای جستجوی کالا می بایست کلمات مرتبط با جستجو را در ذهن خود محیا کنید و همچنین انتخاب کنید که آیا میخواهید در استان خود جستجو کنید یا خیر ؟

(( انتخاب استان باعث میشه آن فروشنده در دسترس معامله حضوری قرار بگیرد و نزدیکترین فروشنده یا … را به شما نمایش میدهد ))

سپس آنها را به صورت فارسی یا انگلیسی یا پنگلیش (فنگلیش) پیشنهاد نمی کنیم با صفحه کلید بنویسیم و در صورتی که کالا یا خدمات را شرکتها در ایران ارایه می دهند بهتر است تیک جستجوی ویژه (مربع فقط شرکتها را کلیک کنید) را بزنید (شرکتها جنبه قانونی تری نسبت به افراد حقیقی دارند) ودر نتیجه جستجو فقط شرکتها را خواهید دید . در غیراین صورت میتوانید تیک جستجوی فروشنده (مربع در بازار یا فروشنده را کلیک کنید ) را بزنید . اما نمایندگی شرکت خارجی هنگامی به کار شما می آید که کالایی خارجی را می خواهید جستجو کنید و نیاز دارید به فروشنده رسمی کالا در ایران دسترسی پیدا کنید ( واسطه ها حذف شده و شما نمایندگی فروش کالا را با ارزانترین قیمت ممکن برای خرید کالایتان را میتوانید جستجو کنید ) لازم به ذکر است اکثر شرکتهای خارجی امتیاز نمایندگی فروش خود را به شرکتها واگذار می کنند و در پایان نشانه گر موس را روی کلمه یا ایکن جستجو برده کلیک کنید . پس از این مرحله صفحه تغییر کرده و نتایج جستجو نمایان میشود که صفحه به صفحه قابل رویت هستند . در صورتی که پاسخ جواب مورد نظر شما نبود (یافت نشد) میتوانید روی ایکن ( شکل ) خانه کلیک کرده به صفحه جستجو بروید و دوباره جستجو کنید اما این بار به طریق دیگر که در زیر پنج حالت نوشته شده .

۱ – کلمه مترادف یا هم معنی کلمه قبلی را بنویسید ( کلمه عوض کنید )

۲ – کلمه را انگلیسی بنویسید

۳ – کلمه را پنگلیش بنویسید (توصیه نمیکنیم)

۴ – همه سه حالت را با مربع های سمت راست امتحان کنید .

۵ – در استان نزدیک به استان خود جستجو کنید .

در نهایت اگر جستجوی شما نایاب بود بدون استفاده از انتخاب گزینه ها به صورت ساده جستجو کنید تا هر نتیجه ای در سایت ما موجود بود برای شما نمایش داده شود !

در صورتی که به دنبال افرادی جهت استخدام میگردید  می توانید گزینه های : استان ، گزینه صنایع و گزینه رزومه دهنده ( روی مربع جویای کار کلیک کنید ) را انتخاب تا شخص مورد نظر را پیدا کنید ! جهت پیدا کردن منشی و بعضی شغلها بهتر است هیچ یک از صنایع را انتخاب نکنید.  

آموزش ارایه کالا و خدمات بصورت تبلیغ در سایت دارندگان

 برای انجام هرگونه تبلیغات و داشتن صفحه می بایست در سایت ” دارندگان ” عضو شوید  ( ثبت نام کنید )

۱-  برای ثبت نام میبایست روی ایکن (شکل + ) مثبت و یا در قسمت پایین سایت روی ثبت نام کلیک کنید .

۲ – در این صفحه شما با وضعیت فعلی خود می بایست یکی از دو گزینه را انتخاب کنید ( روی مربع هر خط کلیک کنید ) تا مستقیم به صفحه عضویت مخصوص خود منتقل می شوید .

۳ -در این مرحله شما صفحه ای خواهید دید که ثبت نام شما در آن انجام خواهد شد که در همه حالات شما نام کاربری انتخاب نمی کنید زیرا ما برای شما شماره منحصر به فرد تصادفی ( رندوم ) می سازیم و شما نیز به سادگی و نهایت سرعت  ثبت نام خواهید کرد : ثبت نام شرکت  و شخص را در زیر توضیح خواهیم داد .

۳-۱ )  ثبت نام شرکت :‌ برای اشخاص حقوقی رایگان است {شرکت های خصوصی (غیر دولتی ) که درسازمان ثبت اسناد و املاک کشورایران توسط  قوهٔ قضائیه ثبت شده اند}

 ثبت نام شرکتهای دولتی رایگان و توسط مدیران سایت البته با نامه نگاری مدیریت سازمان یا نهاد دولتی با  مدیریت اسپانسر ما شرکت ( پویا انرژی جنوب ) و استعلام ما صورت می گیرد و اکانتهای ساخته شرکتهای دولتی از طریق اشخاص حذف میگردد ( برای جلوگیری از سو استفاده از نام آن نهاد یا سازمان محترم )

نام شرکت )  میبایست نام دقیق و ثبت شده شرکت خود را بدرستی وارد کنید و از اختصار و مخفف سازی پرهیز کنید زیرا اکانت شما توسط مدیران سایت حذف می شود .

شماره ثبت شرکت ) در این قسمت شماره ثب شرکت ( همان شماره ای که شرکت شما در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور توسط قوهٔ قضائیه ثبت شده ) را می بایست وارد کنید که این شماره محرمانه نزد سایت ما قرار خواهد گرفت و نهایت تلاشمان را در حفظ و نگهداری آن خواهیم کرد و دلیل اخذ آن چک کردن نام و شماره ثبت شرکت جهت جلوگیری از سو استفاده از نام شرکت شماست . در صورت نا صحیح بودن شماره و عدم تطابق املایی با نام شرکت اکانت کاربر بدون اطلاع حذف می شود .

انتخاب و تکرار رمز عبور ) دراین قسمت وارد کردن حداقل ۵ کارکتر الزامیست و میتوانید از رمز خوب  و ایمنی انتخاب کنید و به خاطر بسپارید .

ایمیل پست الکترونیکی ) در این قسمت میبایست آدرس پست الکترونیکی فعال شرکت خود را بدرستی وارد کنید تا در صورت نیاز رمز عبور جدید برای شما ارسال شود و بتوانید اکانت خود را بازیابی کنید . در صورتی که اشتباه وارد کنید نمی توانید مراحل ثبت نام را تکمیل کنید .

کد امنیتی ) در این قسمت شما به درون تصویر فیلد ( مکان ) روبرو این قسمت نگاه کرده و اعداد درون تصویر را وارد کنید { این قسمت برای جلوگیری از ثبت نام ربات هاست }

قوانین سایت ) در صورت مطالعه کامل قوانین سایت که مهمترین قسمت آن محتوای مصادیق مجرمانه است می بایست روی مربع این خط کلیک کنید تا تیک زده شود و این به معنی امضا الکترونیکی شما برای رضایت و پذیرفتن قوانین ماست (پیشنهاد میکنیم حتماً مطالعه کنید) .

دکمه ثبت نام ) حال زمان کلیک کردن روی دکمه ثبت نام است با کلیک بر روی این دکمه سایت برای شما شماره منحصر به فردی به صورت تصادفی اختصاص میدهد که بسیار مهم است و حکم نام کاربری و شماره شناسایی شماست و می بایست در حفظ آن کوشا باشید . این شماره به ایمیل شما به همراه لینک فعال سازی که همان آدرس سایت ما و نوشته ای رمزوار است برای شما ارسال میشود .

۳-۲ ) ثبت نام شخص حقیقی { فروشگاه ، مترجم ، کارجو ( رزومه دهنده ) ، مدرس ، مشاغل خانگی و … } در سایت دارندگان

ثبت نام افراد برای تبلیغ هرگونه شغل یا کالا که با قوانین کنونی ایران سازگار نیست ممنوع است ؛ از قبیل { فروش خدمات ( نصب ماهواره و … ) فروش کالا ( فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی و … ) } و بلافاصله و بدون اطلاع قبلی مبلغ پرداختی را ضبط و اکانت را حذف خواهیم کرد .

نام شخص یا فروشگاه )  از آنجایی که این مکان شبکه اجتماعی نیست شما می بایست نام حقیقی خود یا نام فروشگاه خود را انتخاب کنید که درصورت جستجو شدن توسط خریداران یا کارفرمایان شما بتوانید اعتماد سازی کرده و از صداقت و راستی در کار خود بهره ببرید . استفاده از نام انسان یا فروشگاه مجاز بوده و با کاربری که نام ناشایست انتخاب کند طبق قوانین سایت دارندگان برخورد خواهد شد لازم به ذکر است در این قسمت از کلمه شرکت نمی توانید استفاده کنید ( اکانت حذف میشود )  قوانین سایت دارندگان را حتماً مطالعه فرمایید .

انتخاب و تکرار رمز عبور ) دراین قسمت وارد کردن حداقل ۵ کارکتر الزامیست و میتوانید از رمز خوب  و ایمنی انتخاب کنید و به خاطر بسپارید .

ایمیل پست الکترونیکی ) در این قسمت میبایست آدرس پست الکترونیکی فعال شرکت خود را بدرستی وارد کنید تا در صورت نیاز رمز عبور جدید برای شما ارسال شود و بتوانید اکانت خود را بازیابی کنید . در صورتی که اشتباه وارد کنید نمی توانید مراحل ثبت نام را تکمیل کنید .

وجه پرداختی ) این مبلغ که برای یک سال از تاریخ عضویت شماست بسیار ناچیز بوده و توسط تمامی کارتهای عضو شتاب قابل پرداخت است و به شما در سایت دارندگان وجهیه حقیقی می دهد واین پرداخت شما از طریق مراجع قانونی قابل پیگیری می باشد به قوانین کنونی دولت ایران احترام گذاشته و از امکانات سایت در جهت پیشرفت در کسب و کارتان استفاده کنید .

کد امنیتی ) در این قسمت شما به درون تصویر فیلد ( مکان ) روبرو این قسمت نگاه کرده و اعداد درون تصویر را وارد کنید { این قسمت برای جلوگیری از ثبت نام ربات هاست }

قوانین سایت ) در صورت مطالعه کامل قوانین سایت که مهمترین قسمت آن محتوای مصادیق مجرمانه است می بایست روی مربع این خط کلیک کنید تا تیک زده شود و این به معنی امضا الکترونیکی شما برای رضایت و پذیرفتن قوانین ماست (پیشنهاد میکنیم حتماً مطالعه کنید) .

دکمه پرداخت و ثبت نام ) حال زمان کلیک کردن روی دکمه پرداخت و ثبت نام است با کلیک بر روی این دکمه شما به درگاه بانک سامان ( ملت )  منتقل می شوید اطلاعات کارت خود را وارد کرده و پرداخت را تکمیل کنید سپس به سایت دارندگان منتقل خواهید شد و پیغام پرداخت با موفقیت انجام شد و شماره پیگیری تراکنش را خواهید دید کامپیوتر سایت برای شما شماره منحصر به فردی به صورت تصادفی اختصاص میدهد که بسیار مهم است و حکم نام کاربری و شماره شناسایی شماست و می بایست در حفظ آن کوشا باشید . این شماره به ایمیل شما به همراه لینک فعال سازی که همان آدرس سایت ما و شبیه به نوشته ای رمزوار است برای شما ارسال میشود .