بازیافت یا گنج یافت

بازیافت یا گنج یافت

با توجه به این که ایران در زمینه بازیافت بسیار جای کار دارد و از نظر فرهنگی برای مردم جا نیفتاده که بازیافت یک فرصت اقتصادی است و همگان جایگاه این جریان اقتصادی (کار) را پست و پایین میدانند مثال ( خودمان هستیم و نگاه به پاکبانان ارزشمند شهرداری ) براستی بازیافت فقط ماشین آشغالی و جمع آوری ضایعات از در خانه هاست ؟؟

بازیافت یا گنج یافت

درآمد میلیاردی بازیافت روزانه زباله

نایب رئیس هیئت مدیره صنایع بازیافت ایران گفت: در صورت بازیافت زباله ها، روزانه حدود شش میلیارد تومان درآمد حاصل می شود.

منبع متن بالا : درآمد میلیاردی بازیافت روزانه زباله

در ایران اما بررسی های انجام شده توسط وزارت کشور نشان می دهد، روزانه ۳۸۰ تا ۴۰۰ هزار تن انواع پسماندهای عادی (شهری و خانگی) در کشور تولید می شود و سرانه تولید هرنفر ۸۲/۰ کیلوگرم در روز است و از این انبوه فقط ۳درصد! بازیافت می شود و به نظر می رسد با این وجود شهری مانند تهران که حجم تولید زباله اش بسیار بالاست به زودی در زباله ها دفن خواهد شد!
منبع متن بالا : زباله ها چگونه می توانند درآمد زا باشند؟

بازیافت یا گنج یافت

بازیافت یا گنج یافت

بازیافت قوطی های نوشابه امریست که در تمام دنیا در حال انجام است از برزیل تا آمریکا تا کره و ژاپن و ازبکستان و نهایتا ایران تاریخچه بازیافت آلومینیوم : ↓

بازیافت آلومینیوم فرایند جدیدی نیست چرا که از سال ۱۹۰۰ بطور متداول صورت می‌گرفته و همچنین یکی از گسترده‌ترین راه‌ها برای سرمایه جمع کردن در خلال جنگ جهانی دوم بوده است. به هر حال تا اواخر سال ۱۹۶۰ این فعالیت نزد عموم مردم گسترش پیدا نکرده بود تا این که محبوبیت قوطی‌های آلومینیومی مواد آشامیدنی گسترش پیدا کرد که در نهایت بازیافت آن مورد توجه و آگاهی عمومی قرار گرفت .

منبع متن بالا : دانش نامه ویکی پدیا کلیک یا لمس کنید

برای روشن شدن ابعاد درآمد بازیافت آلومینیوم اینگونه ببینید که اگر شما فقط به یک رستوران به یک رستوران که روزانه ۴۰۰ قوطی نوشابه یا ماشعیرمیفروشد مراجعه کنید و بتوانید قوطی های خالی را از رستوران رایگان تحویل بگیرید ( میتونید دستگاه پرس بدید به ریختگری واستون بسازه که با پا برید روش له بشه قوطی حجمش کم شه ماکزیمم صدهزار تومان ) شما بعد از یک ماه میتوانید چهارصد هزار تومان فروش داشته باشید البته این مبلغ سود خالص نیست ولی توجه داشته باشید که شما سرمایه ای برای این کار نخواباندید و دارید یک کالای رایگان رو دریافت میکنی و درآمد بدست می آوری … اما چرا یک رستوران شما کافیست ماشین داشته باشید توانایی راضی کردن رستورانها که فکر میکنم از خداشون باشه که شر این قوطی ها از سرشون باز میشه . سعی کن وانتتون جک داشته باشد که لیفتراک نخواید . همه ضایعات رو یکجا جمع کن هر وقت حجمش به یک سرویس رسید آن ها رو باربری کنید و ارسال کنید به کارخانه آلومینیوم اراک یا توی شهرتون . بعد از یک مدت که فوت و فن کارشو پیدا کردی میتونی انبارداری و رابط فروش بشی و شما کارتون رو معرفی کنید به عنوان خریدار قوطی آلومینیومی که مردم جمع آوری می کنند و براتون می آورند

بازیافت یا گنج یافت

بازیافت یا گنج یافت

بازیافت یا گنج یافت

یک سوال مهم و اساسی :

وقتی کارخانه ها از سنگ بوکسیت آلومینیوم را رایگان استخراج و شمش میکنند چرا باید آلومینیوم بازیافتی را بخرند ؟

به طور کلی بازیافت آلومینیوم صرفه جویی قابل توجهی در هزینه‌ها نسبت به تولید آلومینیوم جدید می‌کند، حتی زمانی که هزینه جمع‌آوری، تفکیک و بازیافت در نظر گرفته شود. در بلند مدت، پس‌انداز ملی با کاهش در هزینه‌های مرتبط با محل‌های دفن زباله، معادن، فلزات و حمل و نقل بین‌المللی آلومینیوم خام افزایش پیدا می‌کند و در ضمن بازیافت آلومینیوم تنها حدود ۵ درصد از انرژی مورد نیاز برای تولید آلومینیوم از سنگ بوکسیت را نیاز دارد.

بازیافت یا گنج یافت

بازیافت یا گنج یافت

ارسال شده در بازیافت, کسب درآمد, متفرقه, هوش مالی | پاسخ دهید:

فروش موز هویج کافی شاپها بستنی فروشیها

فروش موز هویج کافی شاپها بستنی فروشیها

فروش موز هویج کافی شاپها بستنی فروشیها

فروش موز هویج کافی شاپها بستنی فروشیها

همه بیاد دارن که در دهه هفتاد در ایران مغازه ها محله ای که سر خیابان اصلی منطقه های تازه ساز بودند گران فروش بودند و همه مجبور بودند که از آنها خرید کنند در بیشتر موارد دلیل این گران فروشی ناجوانمردیه فروشنده نبود که جنس با قیمت بیشتر خریداری می شد ! بلکه تهیه این اجناس برای فروشگاه دور از شهر هزینه بر بوده و کار سختی به حساب می آمد ( با این همه بازاریاب ، که هم اکنون جنس در فروشگاه خالی می شود هم کاری سخت محسوب می شود میتوانید از بقالی نزدیک خودتان بپرسید ) اصل مطلب این است که در آن زمان بانگاه های پخش یا بنک داران بازاریابی نمی کردند اما در حال حاضر برای فروش کالاهای خود باید با دیگران رقابت کنند و به اصطلاح بجنگند . از همین رو سعی بر این دارند تا مدام کالا را با ماشین به فروشگاه رسانده و تخفیف هم ( برای بعضی از کالا های شرکتهای معروف ) بدهند و این قضیه برای دورترین مغازه شهر صادق است .

فروش موز هویج کافی شاپها بستنی فروشیها

من اگه به شخصا در یک کلان شهر باشم و دارای کسب بستنی فروشی باشم ترجیح میدم که هویج و موز و بعضی اقلام خود را با یکم قیمت بیشتر کنار بنگاه تجاری خودم تهیه کنم تا اینکه وقت خود رو در ترافیک به سر ببرم .شما میتوانید از کوچیکترین مشغله های کاری دیگران یک قدم خود را به جلو بکشید . تهیه هویج و موز به صورت عمده کار خاصی ندارد شما میتوانید با مراجعه به میدان تره بار شهر خودتون این اقلام رو تهیه کنید و با فروش اول خود به مغازه ، دیگر کار شما از فروش مراجعه ای به فروش تلفنی میرسه . شما حتی میتوانید بابت پوست کندن هویج ها پول دریافت کنید و یک قلم به اجناستون اضافه کنید . حالا شما دو قلم جنس دارید یکی هویج با پوست و دیگری هویج پوست کنده .

فروش موز هویج کافی شاپها بستنی فروشیها

فروش موز هویج کافی شاپها بستنی فروشیها

فروش موز هویج کافی شاپها بستنی فروشیها

پیشنهاد ما به شما که سرمایه هم دارید و سردر گم هستید 

با توجه به این که همه تجربه بنک داران را برای سوپر مارکتها دارند و هیچ کس حتی مغازداران دهه هفتاد در خواب هم نمیدیدند که بار رایگان بدستشان برسد ( بدون هزینه مالی و زمانی {زمان کار در مغازه هم مالی حساب میشود : فروش بیشتر} ) پس فکر این جریان باشید که میتواند این قضیه برای دیگر صنف ها که پخش های عمده دارند نیز عملی شود و شما کالا را نزد فروشنده ببرید و فروش بیشتر و کلان داشته باشید !

ارسال شده در بازاریابی, خوراکی ها, کسب درآمد, متفرقه, نظافت | پاسخ دهید:

قاب موبایل با طرح گرافیکی سه بعدی

قاب موبایل با طرح گرافیکی سه بعدی

چقدر خلاق هستید؟

قاب موبایل با طرح گرافیکی سه بعدی

قاب موبایل با طرح گرافیکی سه بعدی

امروزه تلفن همراه برای دارندگانش از مسواک هم شخصی تر و جز همراهان همیشگی انسان در دنیای زمینی شده است . افراد بسیاری هستند که برای تلفن همراه خود اهمیت بسزایی قائل میشوند و روز به روز زیباتر می پندارنش چه با یک تغییر جزئی چه با تغییر کلی و تعویض آن با یک گوشی مد روز تر . ظاهر انسانها و یا لباس برای انسان هرچقدر شیکتر باشد زیبایی بیشتری برای شان کسب میکنند و تلفن همراه هم مانند لباس هرچقدر زیباتر باشد زیبایی به سزایی را برای تلفن همراه رقم میزند . شما میتوانید با تهیه دستگاه طراحی قاب موبایل ، که قیمتی بالغ بر سه میلیون تا پنج میلیون تومان را داراست اقدام به خرید قابهای خام و ساده انواع مدلهای گوشی تهیه کنید و با یک تغییر طراحی گرافیکی کسب درآمد کنید . البته خرید قابهای انواع گوشی برای مدل هرگوشی مهم است چرا که سایز هر گوشی و نقاط خاص منحصر به فرد آن مانند دوربین و حسگر های انگشتی بسیار مهم هستند .

قاب موبایل با طرح گرافیکی سه بعدی

چقدر نو آوری دارید ؟

قاب موبایل با طرح گرافیکی سه بعدی

قاب موبایل با طرح گرافیکی سه بعدی

با توجه به اینکه گوشیها و قابهای آنها سایز های مختلفی دارند و البته قاب کثر گوشی ها هم مشخص است که متعلق به چه نوع گوشی هستند ( قدیمی یا جدید ) و همچنین هر کسی توان  تعویض گوشی خود به تازه ترین گوشی روز بازار را ندارد میتوانید خود کار را مهندسی کرده و با طراحی قاب برای گوشی خاص یکسری قاب ناب و یکتا طراحی و با چاپگر سه بعدی توسط کامپیوتر چاپ کنید .

قاب موبایل با طرح گرافیکی سه بعدی

قاب موبایل با طرح گرافیکی سه بعدی

قاب موبایل با طرح گرافیکی سه بعدی

اما چه آیتمهایی باید مد نظر قرار دهید تا علاوه بر نوآوری هنری یک قاب کار بردی ایجاد کرده باشید تا گوشی بازها و مردم عادی را جذب کنید

علاوه بر طرح خاص از آلیاژ یا مواد اولیه پلاستیکی یا فلزی استفادهد کنید (باید جستجو کنید که چه ماده ای می تواند نمای فلزی ایجاد کند )

برای قاب مکانی را برای نشان دادن نوع برند گوشی خالی کنید تا مشخصه های یک گوشی برند مخفی نشود چرا که فردی که گوشی اپل یا سامسونگ دارد پول برند را پرداخت کرده و نمی خواهد گوشی چینی داشته باشد پس بگذارید گوشی آنها شبیه گوشیهای چینی نشود

با کمی ارتقای دانش میتوانید قسمتی از قاب را بصورت لولا دارد به عنوان پایه ایجاد کنید که افرادی که گوشی با سایز نمایشگر بزرگ دارند از آن بهره ببرند (البته بد نیست برای تبلتها نیز کمی خلاقیت نشان دهید )

قاب موبایل با طرح گرافیکی سه بعدی

قاب موبایل با طرح گرافیکی سه بعدی

ارسال شده در کسب درآمد, متفرقه, هنر و هنرمندی | پاسخ دهید:

تولیدی خیاطی صنعتی

تولیدی خیاطی صنعتی

تولیدی خیاطی صنعتی

تولیدی خیاطی صنعتی

بعضیا دیدگاهشون از خیاطی دوختن پارگی ،کوتاه کردن و تنگ کردن شلوار و پیراهن میباشد.بعضی ها هم هستن که چنین اموزشی رو دیدن ولی به دلیل اینکه ترکیه و چین بازار پوشاک ایران رو تصرف کردن تمایل به تشکیل یک تولیدی پوشاک نیستن یا اینکه وارد بازار کارش شدند و موفق نبودن.تلاش و کار کردن یک نکته بسیار خوبی هست ولی تلاش و کار کردن در چه چیزی اهمیت بیشتری برخوردار هست.بعضی وقتا باید دید که چه چیزایی در رسته کاری خود قابل اهمیت است و نیاز بازار رو شناسایی کرد نسبت به ان اقدام کرد.ساخت لباس کار یا ساخت لباس های بیمارستانی و یا روپوش های کارگاهی نسبت به تولیدی های پوشاک هنوز اشباع نشده و قابل ریسک هستند شما که خیاط هستید یا نیستین میتوانید با گرفتن چند خیاط و تجهیزات خیاطی شروع به ساخت یک تولیدی لباس کار کنید و در بازار شهر خود به فروشگاه های ابزارو تجهیزات ایمنی و به شرکت هایی که چندین کارگر زیر نظر دارن بفروشید.

تولیدی خیاطی صنعتی

عملکرد تولیدی
تولیدی های پوشاک به دو دسته تقسیم می گردد :
• تولید سفارشی (مزدی دوزی ) است که بازار یابی آن معمولا قبل از جذب نیرو است و کلید موفقیت آن در گسترش ارتباطات می باشد
• تولید و فروش مستقل است که نیاز به سرمایه گذاری ، شناخت بازار و ارتباط با عمده فروشان دارد.

تولیدی خیاطی صنعتی

تولیدی خیاطی صنعتی

موارد مقدماتی برای راه اندازی تولید پوشاک به صورت کلی :

تهیه مکان ، دستگاه و لوازم مناسب
اخذ جواز کسب از اتحادیه
جذب نیرو
الگو ، برش و نمونه گیری
تهیه مواد اولیه
بازاریابی

تولیدی خیاطی صنعتی

تولیدی خیاطی صنعتی

تولیدی خیاطی صنعتی

نکات مهم در رابطه با تولید لباس:
۱ – دانش خود را در زمینه پارچه و مواد اولیه بالا ببرید .
۲ – بازار کار تولید پوشاک خود را مورد بررسی قرار داده و راه های فروش یا سفارش را بیابید.
۳ – ارتباطات خود را در این زمینه افزایش دهید و با افراد بیشتری آشنا شوید.
۴ – به حساب و کتاب در همان ابتدای مسیر اهمیت دهید تا با مشکلات عدیده مواجه نگردید.
۵ – خط تولید را به گونه ای بچینید که در وظایف نیرو ها تداخل ایجاد نگردد.

مجوز های لازم :

برای جلوگیری از مشکلات احتمالی ، اخذ مجوز اهمیت بالایی دارد . برای این امر می توانید به اتحادیه های مربوطه ی شهر خود مراجعه و با ارائه ی مدارک خود ، جواز کسب دریافت نمایید. جواز کسب در اصل  اجازه نامه ای است که طبق مقررات قانون نظام صنفی از طرف اتحادیه ، صنوف تولیدی و خدمات فنی به فرد صنفی برای اداره کردن محل کسب شخصی داده می شود. در شرکت هایی که به ثبت رسیده اند پروانه به نام شرکت صادر می گردد.

پیشنهاد ویژه ما این است که حتما مطلب خوب سایت روچی را در این باره مطالعه نمایید روی اینجا کلیک یا لمس کنید
منبع : مطالب مربوط به ایجاد تولیدی از وب سایت سامانه خدمات مد و لباس روچی می باشد

ارسال شده در پوشاک, کسب درآمد, متفرقه | پاسخ دهید:

ظروف یک بار مصرف گیاهی

ظروف یک بار مصرف گیاهی

چند روز پیش یه خبری خوندم بر این مبنا، طبق مصوبه کمیسیون فرهنگی هیئت دولت، وزارت صنایع و معادن موظف شده است که با همکاری بانکها به منظور توسعه تولید بیوپلیمر، نسبت به پرداخت تسهیلات بانکی کم بهره به متقاضیان اقدام کنند و سازمان صدا و سیما نیز موظف است همکاری لازم را با وزارت بهداشت در راستای اطلاع رسانی به مردم درخصوص مزایای ظروف یک بار مصرف داشته باشد.وزارت بهداشت نسبت به نظارت بر استفاده از ظروف یک بار مصرف برپایه گیاهی (زیست تجزیه‌پذیر) در تمامی دستگاههای اجرایی و واحدهای صنفی و صنعتی تحت پوشش نظارتی خود اقدام خواهد کرد.

ظروف یک بار مصرف گیاهی

ظروف یک بار مصرف گیاهی

یعنی اینکه ظروف یکبار مصرف پلیمری از دور خارج شد و جایگیزنش ظروف کاغذی گیاهی است . اگه این چتد وقت به غذا بیرون برها سر زده باشید خواهید دید که دیگه خبری از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی نیست و بجاش یا آلومینیومی گیاهی استفاده میشه.این اتفاق فرصت شغلی خوبی فراهم کرد.شما میتوانید دستگاه ظروف کاغذی بگیرید و وارد بازار رقابت بشین البته ظرفیت کار در پایین را بخوانید .

ظروف یک بار مصرف گیاهی

ظروف یک بار مصرف گیاهی

ظروف یک بار مصرف گیاهی

ظروف یک بار مصرف گیاهی

مسئول بهداشت محیط حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان همدان  “حسین خالقی‌مجد” در مصاحبه با ایسنا گفت : با آغاز دهه ۷۰ تمایل مردم  به استفاده از ظروف یکبار مصرف پلیمری تولید آن را در کشور افزایش یافت به طوری که بر اساس آمار و اطلاعات موجود از سال ۸۸ استفاده از ظروف یکبار مصرف پلیمری به طور سالانه حدود ۶۰۰ هزار تن در کشور بوده که این مقادیر طی چند سال اخیر نیز افزایش داشته است ! حال کافیست بدانید برای جایگذین کردن این مقدار ظرفیت استفاده از ظروف یکبارمصرف چند کارآفرین باید وارد عرصه رقابت شود … شما نیز میتوانید با تلاش مستمر از پس  چالشهای این تحول برآیید .

مطلب گزارش ایسنا متعلق به ادیبهشت ۹۳ می باشد و تا به حال قیمتهای مواد اولیه شکسته شده البته خودتان تحقیق کنید .
مطلب گزارش ایسنا را میتوانید با کلیک بر روی اینجا یا روی این قسمت لمس کنید

ارسال شده در اخبار مشاغل, کسب درآمد, متفرقه | پاسخ دهید:

ضایعات شیشه یا الماس سطل زباله

ضایعات شیشه یا الماس سطل زباله

ضایعات شیشه یا الماس سطل زباله

ضایعات شیشه یا الماس سطل زباله

نخست میبایست به یک نکته اشاره کنم که کارهای بازیافت سودآورترین کارهای ایران به حساب میاد البته نه هر بازیافتی یا کالایی … یکسری کالا هست که اگر به سیستم بازیافت ایران برن هم از بی دانشی دفن میشن ( کشور ما هم از لحاظ دانش هم از لحاظ مدیریت و هم از لحاظ تاسیسات بازیافت بسیار فقیر است … که از ماست که بر ماست ) از این رو جای کار بسیار دارد … شاید در نگاه اول به این فکر کنید که من برم آشغال جمع کنم ؟؟؟ نخیر کاری نسبتا تمیز به شما پیشنهاد میکنیم که هر چه درآوردید متعلق به جیب مبارک است و سود خالص … جمع کردن شیشه های شکسته از شیشه بری که معمولا شیشه ها تمیز هستند !!!

ضایعات شیشه یا الماس سطل زباله

ضایعات شیشه یا الماس سطل زباله

ضایعات شیشه یا الماس سطل زباله

چند وقت پیش برای خرید یک شیشه برای میزم یه سری به شیشه فروشی زدم ومتراژ و دادم و رو صندلی نشستم و منتظر اینکه شیشه رو برش بزنه وبردارم برم سرکارمون .همینجور که نگاه کردم دیدم ضایعاتشون رو کنج مغازه میریزن وتوی گونی مرتب و تمیز جمع اوری میکنن ازش پرسیدم که کیلویی چند میفروشین گفت کیلویی صلوات تومن کی اینا رو میخره و باید یه پولی هم به شهرداری بدیم تا اینا رو ببره!!!!! یه قانونی واسه خودم ساخته بودم که هر چیزی که جایی خواهان نداره امکان داره یکجایی دیگر خواهان داشته باشه.سرچی زدم تو نت دیدم یک شرکت تولید کننده محصولات بطری شیشه ای اگهی زده و اعلام آمادگی همکاری با تامیین کنندگان عمده شیشه خرده زده . پس یکجایی پیدا شد که ضایعات شیشع رو بخرن.کار سختیه ولی داری یک کالای رایگان رو دریافت میکنی و درامد بدست می اوری.!

ضایعات شیشه یا الماس سطل زباله

ضایعات شیشه یا الماس سطل زباله

ضایعات شیشه یا الماس سطل زباله

اول اینکه یک انبار نه کوچک نه بزرگ نیاز داری یا اینکه یک زمین بیرون از شهر نیاز به دیوارکشی هم نداره کی اخه میاد شیشه خرده دزدی کنه ؟!!!!!میتونی بعد تامین مکان یک نیسان بگیری بعد آدرس تمام شیشه بری های شهرتون رو از صنف شیشه برها بگیری و هر چند روز یکبار برای جمع اوری شیشه بهشون سر بزنی و ضایعات جمع اوری کنید سعی کن نیسانت جک داشته باشد.همه ضایعات رو یکجا جمع کن هر وقت حجمش به یک سرویس رسید ان ها رو باربری کنید و ارسال کنید به کارخانه.بعد از یک مدت که فوت و فن کارشو پیدا کردی میتونی انبارداری و رابط فروش بشی و شما کارتون رو معرفی کنید به عنوان خرید ضایعات شیشه که مردم جمع اوری کنند و براتون بیارند

مطلبی درمورد بازیافت شیشه از دانش نامه ویکیپدیا بخوانید روی اینجا کلیک یا لمس کنید

نویسنده این مطلب یا ایده : آقای مهدی بشیری

ارسال شده در ایده های ثروت, بازیافت, نظافت | پاسخ دهید:

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

یکی از دستگاه های برش صنعتی هست که این روزا جای خودشو بین دستگاه های برش دستی معمولی و اتومات پیدا کرده و انعکاس زیبایی از بازدهی ان در بازار نمایان شده . از نوع دستگاه ها برای حکاکی و برش روی سطوح فلزی و غیر فلز استفاده میشه و این روزا اثرات این دستگاه ها رو در بازار میشه دید .ساخت شلف ها و وسایلهای دکوری کلاسیک و قاب های طرح ایکیا و … یکی از کارهایی هست که میتوان از این دستگاه برای کسب درامد انجام داد .قیمت این دستگاه ها از ۱۵ میلیون به بالا نسبت به امکاناتش میباشد شرکت های متفاوتی هستن در سطح فروش آن آموزش کار با دستگاه و خدمات پس از فروش آن رو به مشتری ارایه میدن.این نوع دستگاه ها با برنامه آتوکد و لیزرکات و…اگه هم توانایی یاد گیری آن رو ندارید میتونید یک طراح داشته باشید و او شلف ها و دکورها رو طراحی کنه و شما ساخت و رنگشون کنید و به بازار یا به صورت فروش اینترنتی کسب درآمد کنید

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

علاوه بر ساخت فطعات و فروش جعبه ها یا قاب های مخصوص کارت عروسی و عکی میتوانید کار های هنری زیبایی را روانه بازار کنید که میتواند چشم نواز بوده و فروش خوبی به عنوان قاب عکسهای زیبا داشته باشد .

پیشنهاد بازاریابی وار ما برای آنانان که می خواهند کار را گسترش دهند این است که شما میتوانید کار هایتان را به افرادی که کارهای دکوراسیون مغازه انجام میدهند بدهید با قیمت خیلی مناسب و آنها در کارهایشان استفاده کنند ، در صورتی که کار های شما چشم نواز باشد قابهای شما که روی دکوراسیونشان بوده برای دکور ساز یا طراحش مشتری ساخت دکور با هر طرح ، متعلق به هر فرهنگی را که مغازدار می پسندد جور میکند و به عبارتی شما تمام مشتریان طراح دکوراسیون را خواهید داشت بدون هزینه زیاد بازاریابی یا تبلیغات .

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

نمونه ای از جعبه جواهر درست شده و خوش صلیقه که طرف دار هم زیاد دارد اما برای از عهده چالش رقابت برآمدن باید قیمتها و هنجار بازار  آن را بشکنید که میتواند خود برای شما انگیزه باشد .

برای تبلیغ کسب و کارتان میتوانید از سایت نمایشگاهی و کاملا رایگان دارندگان بهره ببرید

ارسال شده در اخبار مشاغل, ایده های ثروت, کسب درآمد, متفرقه, هنر و هنرمندی | پاسخ دهید:

آبکاری طلایی رنگ مجسمه

آبکاری طلایی رنگ مجسمه 

آبکاری طلایی رنگ مجسمه

آبکاری طلایی رنگ مجسمه

آیا تا بحال مجسمه ها و کوزه هایی که طلایی رنگ هستند را دیده اید آیا به این فکر کرده اید که چگونه ساخته شده ؟ یا آماده فروش می شوند ؟ جنس اکثر این مجسمه ها از سفال یا پلی استر یا فایبر و … میباشد که به وسیله دستگاه آبکاری طلایی یا استیل یا … رنگ میشوند .قیمت دستگاه در بازار معادل میانگین پنج میلیون تا بیست میلیون تومان است . شما میتونید با خرید یک دستگاه ابکاری و خرید مجسمه های خام آن را روکش آبکاری شده ( طلایی ) کنید  و روانه بازار کرده و بفروشید و درآمدزایی کنید .

آبکاری طلایی رنگ مجسمه 

آبکاری طلایی رنگ مجسمه

آبکاری طلایی رنگ مجسمه

نکته بسیار مهم در این کسب و کار بدلیل این که در بازار شما هم همانند دیگران هستید این است که شما می بایست مجسمه هایی با طرح های کم یاب پیدا کرده یا سفارش دهید چرا که چشم مردم عادی یا خریداران به دیدن این مجسمه ها با قیمت پایین عادت کرده باید طرحی باشد که دیگران نداشته باشند تا خریدار را جذب کند .

آبکاری طلایی رنگ مجسمه 

بیکار ننشینید و در صورت تمایل یا علاقه به این کار تحقیق کنید و دریابید که مراحل کار چیست و جنس خام را از کجا میتوان یافت یا اینکه بازار فروش در کجای شهر یا کدامشهرستان یا روستا وجود دارد حال دریابید که کلید هر کاری در نو آوری است پس هرگز بدون نو آوری دست به کار جدید که همه به آن سمت شتافتند نزنید .

مطلب آبکاری در دانشنامه ویکی پدیا بصورت انگلیسی می باشد که میتوانید اینجا را لمس یا کلیک کنید

ارسال شده در اخبار مشاغل, کسب درآمد, متفرقه, هنر و هنرمندی | ۵ پاسخ

خوداشتغالی یا کارآفرینی

خوداشتغالی یا کارآفرینی

خوداشتغالی یا کارآفرینی

خوداشتغالی یا کارآفرینی

متاسفانه اغلب تعریف ما از کار آفرینی اشتباه است و … بیشتر از دید راه اندازی یک کسب و کار به آن نگاه میکنیم در حالی که ریشه کار آفرینی از راه اندازی یک کسب و کار جدید نشات میگیرد به گونه ای که ما شغلی بیافرینیم که بیش از این به ذهن کسی نرسیده باشد.در این بین واقعا بعضیا خلاق هستند و سرمایه خود را در کسب و کارهای تازه میگذارند که البته این سرمایه بیشتر تجربه و ایده بشمار می اید نه سرمایه مالی چراکه یکی دیگر از شروط کار آفرینی سرمایه کم است کسب و کارهای غیر معمولی که به ذهن کمتر کسی میرسد. چندی پیش در فضای مجازی یک کار آفرین جالب دیدم که به نظر سوژه مناسبی میتواند باشد . یک جوان نیشابوری که پا ( پای مرغ ) و ضایعات مرغ را در سطح نیشابور جمع آوری میکرد و به صورت بسته بندی در می آورد و به کشور چین صادر میکرد. در ادامه متوجه شدم که پای مرغ در کشور ما خواهان چندانی ندارد و مصرف نمیشود ولی کشورهای چین و ویتنام از این محصول استقبال زیادی میکنند.این جوان بعد گذر دو سال توانست یک کارگاه بسته بندی تشکیل بدهد که در حال حاظر پنجاه نفر خدمه دارد و پای مرغ را تمیز و بسته بندی میکند و به صادرات در می آورد. پس شما هم میتونید نمیگم برین پای مرغ صادر کنید ولی میگم برین ببینین چه چیزی خواهان ندارد چرا ندارد و کجا دارد .از آنجا که خواهان ندار ببرید به آنجا که خواهان دارد

خوداشتغالی یا کارآفرینی

خوداشتغالی یا کارآفرینی

خوداشتغالی یا کارآفرینی

توصیه به کسانی که دلشان میخواهند کارآفرین شوند .
توصیه می‌کنم اولین کاری که می‌کنید بازار را بشناسید و براساس نیاز بازار اقدام کنید. توصیه جدی دیگر من به کارآفرینان و شمایی که قصد دارید وارد این عرصه شوید این است که همواره یک دفترچه جیبی برای ثبت ایده‌ها و افکار نوآورانه‌ای که به ذهنتان خطور می‌کند همراه داشته باشید. با ثبت یک ایده در این دفترچه در حقیقت شما یک قطعه از یک پازل را به دست آورده‌اید که شما را برای به دست آوردن قطعه دیگر راهنمایی می‌کند ،‌ این ایده در حقیقت شما را برای دستیابی به یک ایده اجرایی سوق می‌دهد. این را هم بگویم، قرار نیست که پازل شما در یک دوره زمانی مشخص تکمیل شود گاهی این زمان ۳ ماه و گاهی ۳ سال و یا بیشتر به طور می‌کشد .

خوداشتغالی یا کارآفرینی

خوداشتغالی یا کارآفرینی

خوداشتغالی یا کارآفرینی

به نظر شما چه کار خاصی میشه با پر های مرغ انجام داد یا اینکه چکار کرد که گاو ها شیر دهی دوبرابر داشته باشند و یا چطور با وسایل پیش و پا افتاده خود کفا در تامین برق منزل خود شویم یا برای موهای تراشیده شده در ارایشگاها که جز زباله های ان ها هستند چه کار کنیم که منبعی برای کسب درامد شود ایا موهای ریخته شده در کف ارایشگاها در جایی کاربرد دارند ؟

نویسنده این مطلب : آقای مهدی بشیری

ارسال شده در ایده های ثروت, خوراکی ها, سرمایه گذاری, کسب درآمد, متفرقه, هوش مالی | پاسخ دهید:

مشاغل خانگی و سامانه حمایت مشاغل خانگی

مشاغل خانگی و سامانه حمایت مشاغل خانگی

جنبش درآمدزایی همگانی ( خانگی ) که با سایت درآمدزایی پیش می رود بر اساس اولویت انجام هر کاری به جای بهانه جویی بنا نهاده شده و بر همگان روشن است که تمام کسانی که به اینترنت دسترسی دارند حداقل نانی برای معاش در دسترس دارند و گر نه انسان گرسنه تحمل ندارد و از راهی نانی برای خوردن تهیه می کند پس حال که متوجه شدید روی صحبت ما با چه کسانی است بهتر است لازم است بدانید که این مطلب نیز برای کسانی است که واقعا شغل خانگی ایجاد کرده یا دارند . گفتنیست این پست (همین صفحه یا مطلب ) در راستای مطلیست بسیار مفید که خرداد ۹۴ در همین سایت انتشار داده ایم  میتوانید روی اسم (  ) کلیک یا لمس کنید .

مشاغل خانگی و سامانه حمایت مشاغل خانگی

از لحاظ کار و بیزنس و قوانین آن شما میباست حداقل سرمایه ای برای ایجاد یا رشد کسب و کارتان داشته باشید که این سرمایه برای هر کسب و کاری باید کم باشد چرا که از لحاظ اقتصادی در شروع کار هزینه و سرمایه گذاری زیاد به صرفه نیست چرا که در ابتدا سود دهی و بازده آن قدر ها نیست که در جهت برنامه ریزی یا طبق انتظارات باشد و سرمایه گذلری بی بازده خطر ناک بوده و احساس خطر را افزایش می دهد ( خطر هدر دادن سرمایه ) و در نهایت شکست را در پی خواهد داشت

مشاغل خانگی و سامانه حمایت مشاغل خانگی

مشاغل خانگی و سامانه حمایت مشاغل خانگی

در حال حاضر هر کسی سرمایه ندارد و کسب و کارهای کوچک که در مرحله شروع به کار قرار دارند و برای رشد کسب و کار خانگی  نیاز به سرمایه اولیه بیش از پیش احساس میشود و ریسک عدم موفقیت برای بانکهای وام دهنده بسیار مهم بوده و وام ها جنبه ترسناک زندگی در ایران هستند اخبار خوب هم شنیده میشود و یک نهاد دولتی با نام ( سامانه حمایت مشاغل خانگی  ) تخت پوشش وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با هدف  طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی  کمک های فنی و مالی انجام میدهد به این صورت که در صورتی کمک مالی دریافت می کنید که با پشتیبانان این نهاد هرگونه همکاری را به عمل آورید که بی شک کمک های افراد آشنا به بازار کار و سیستمهای مالی ، اقتصادی و ایجاد کسب و کار بسیار مفید بوده و از اشتباهات شما می کاهد و همچنین مشورتهای ایشان راه ارتقا کسب و کار را به شما نشان می دهد

مشاغل خانگی و سامانه حمایت مشاغل خانگی

رویه کار با توجه به توضیحات سایت سامانه حمایت مشاغل خانگی که شخصا تا قسمتهایی از این جریان دا بررسی کرده ام شما میتوانید با این سامانه به طرق مختلف همکاری کنید پشتیبان یا دارنده کسب و کار خانگی که پس از پر کردن فرمهای ثبت نام و اخذ شماره پیگیری می توانید به این سیستم وارد شوید . البته همچنین میتوانید به صورت مستقل نیز ثبت نام نمایید امید واریم این جریان ادامه داشته و مسئولین محترم با تلاش بی وقفه در جهت خدمت به هموطنان این سیستم را ارتقا دهند تا هر آن کس که لایق پیشرفت وکارآفرینیست به این مسیر هدایت شود .

مشاغل خانگی و سامانه حمایت مشاغل خانگی

مشاغل خانگی و سامانه حمایت مشاغل خانگی

 

ارسال شده در اخبار مشاغل, متفرقه | پاسخ دهید: