ظروف یک بار مصرف گیاهی

ظروف یک بار مصرف گیاهی

چند روز پیش یه خبری خوندم بر این مبنا، طبق مصوبه کمیسیون فرهنگی هیئت دولت، وزارت صنایع و معادن موظف شده است که با همکاری بانکها به منظور توسعه تولید بیوپلیمر، نسبت به پرداخت تسهیلات بانکی کم بهره به متقاضیان اقدام کنند و سازمان صدا و سیما نیز موظف است همکاری لازم را با وزارت بهداشت در راستای اطلاع رسانی به مردم درخصوص مزایای ظروف یک بار مصرف داشته باشد.وزارت بهداشت نسبت به نظارت بر استفاده از ظروف یک بار مصرف برپایه گیاهی (زیست تجزیه‌پذیر) در تمامی دستگاههای اجرایی و واحدهای صنفی و صنعتی تحت پوشش نظارتی خود اقدام خواهد کرد.

ظروف یک بار مصرف گیاهی

ظروف یک بار مصرف گیاهی

یعنی اینکه ظروف یکبار مصرف پلیمری از دور خارج شد و جایگیزنش ظروف کاغذی گیاهی است . اگه این چتد وقت به غذا بیرون برها سر زده باشید خواهید دید که دیگه خبری از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی نیست و بجاش یا آلومینیومی گیاهی استفاده میشه.این اتفاق فرصت شغلی خوبی فراهم کرد.شما میتوانید دستگاه ظروف کاغذی بگیرید و وارد بازار رقابت بشین البته ظرفیت کار در پایین را بخوانید .

ظروف یک بار مصرف گیاهی

ظروف یک بار مصرف گیاهی

ظروف یک بار مصرف گیاهی

ظروف یک بار مصرف گیاهی

مسئول بهداشت محیط حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان همدان  “حسین خالقی‌مجد” در مصاحبه با ایسنا گفت : با آغاز دهه ۷۰ تمایل مردم  به استفاده از ظروف یکبار مصرف پلیمری تولید آن را در کشور افزایش یافت به طوری که بر اساس آمار و اطلاعات موجود از سال ۸۸ استفاده از ظروف یکبار مصرف پلیمری به طور سالانه حدود ۶۰۰ هزار تن در کشور بوده که این مقادیر طی چند سال اخیر نیز افزایش داشته است ! حال کافیست بدانید برای جایگذین کردن این مقدار ظرفیت استفاده از ظروف یکبارمصرف چند کارآفرین باید وارد عرصه رقابت شود … شما نیز میتوانید با تلاش مستمر از پس  چالشهای این تحول برآیید .

مطلب گزارش ایسنا متعلق به ادیبهشت ۹۳ می باشد و تا به حال قیمتهای مواد اولیه شکسته شده البته خودتان تحقیق کنید .
مطلب گزارش ایسنا را میتوانید با کلیک بر روی اینجا یا روی این قسمت لمس کنید

این نوشته در اخبار مشاغل, کسب درآمد, متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *