فروش و درآمدزایی

فروش و درآمدزایی

حال وارد بحث بسیار بزرگی شدیم که تمام دانشمندان بزرگ علم اقتصاد هم با آن درگیر هستند و با چالش آن دست و پنجه نرم می کنند ما این صفحه را با کمک اساتید بازاریابی و اقتصاد در آینده پر بار تر خواهیم کرد ولی تا جایی که بتوانیم به شما کمک میکنیم برای این کار ما بستر لازم (( حرفه و مجهز شده به تکنولوژی روز دنیا و اینترنت )) را تهیه کرده وآنرا به شما پیشنهاد میکنیم بطوری که برای فروشندگان و بازاری ها با اخذ هزینه بسیار اندک ( سالانه ۱۰۰۰ تومان ) در جهت رشد بازار ، صنایع و اقتصاد ایران قدم بر می دارد . لازم به ذکر است کار با  سایت دارندگان ( darandegan.ir ) برای شرکتها و سازمانها کاملاً رایگان می باشد .

چگونه فروش داشته باشیم ؟

وقتی کاری را ایجاد و مدیرت کردید ، اگر خدمات می رسانید ( تعمیراتی ، آموزشی و… ) شما فقط لازم است خدمات خود را تبلیغ کنید و پس از پیدا کردن کار لوازم تهیه شده را برای کار حمل میکنید پس از انجام کار درآمد داشته اید و اصطلاحاً فروش خدمات داشته اید ! به صفحه آموزش کار با سایت دارندگان بروید و کار خود را به ساده ترین و کم هزینه ترین شکل برای یک سال تبلیغ کنید و سپس برای سالهای بعد تمدید کنید .

وقتی کاری را ایجاد و مدیرت کردید ، اگر کالا تولید می کنید ( پوشاک ، خوراکی و… ) شما می بایست تبلیغات را به چند شکل انجام دهید کیفیت کارتان بهترین تبلیغ کننده شماست سعی کنید مشتری تان را با تبلیغات نسبتا ارزان پیدا کنید . علاوه بر سایت دارندگان { (شرکت-رایگان/داعمی و اشخاص-سالانه ۱۰۰۰ تومان ) میتوانید عکس واقعی از تولیدات تان بگذارید ((عکس واقعی حاوی هنر و خلاقیت شماست که میتواند دیگران را جهت همکاری جذب کند )) } باز هم میتوان در محل زندگی با پخش کاغذهای چاپی حاوی نوع کالای تولیدی دست هم محله ای ها در ساعتهای شلوغ و نصب بر روی شیشه مغازه ها تعدادی خریدار برای دفعه اول تهیه کنید اما بدانید که قیمت پایین و کیفیت بالای شماست که افراد خریدار را به مشتری ثابت تبدیل میکند والبته لازم به ذکر است تا مادامی که این رویه (( مشتری مداری )) رویه کارتان باشد مشتریتان حفظ میشود و هرگز سعی به امتحان کردن گران کردن و یا تغییر کیفیت نکنید زیرا سریعاً مشتری هایتان را از دست خواهید داد .

پس از پیدا کردن مشتری و فروش کالای خود نوبت آن است که متوجه  شویم آیا کار ما سود داشته اگر داشته مشخص شود به چه میزان ؟ اگر سود نداشته دلیل آن چیست !؟! برای این جریان صفحه حساب کتاب مالی را مطالعه کنید