همکاری با ما

                      همکاری با ما

همکاری با ماهمکاری با ما

 

برنامه نویس هستید ؟؟ جهت همکاری با ما رزومه خود را به ایمیل info.daramadzayi@gmail.com بفرستید.

نویسنده یا محقق هستید و برای همکاری با سایت درآمدزایی اشتیاق دارید ؟ داوطلب گرامی به ایمیل فوق مطلب بفرستید با نام شما آن را انتشار میدهیم بدیهیست نویسندگان ( محققان ) شایسته در اولویت استخدام ما خواهند بود .

آیا نظر مثبت نسبت به طراحی وب سایتهای ما دارندگان و درآمدزایی و پویا انرژی دارید مطلب ذیل را مطالعه نمایید

امروزه حتی برای فروشگاهها هم ، روزگار بدون کامپیوتر سر نمی‌شود !  دنیا مدرن شده و ایران هم با دنیا پیش خواهد رفت در هر کسب کاری نیاز به استفاده از کامپیتر است . این نیاز، برای ساده تر شدن کار است که وجود دارد . بعضی‌ مشاغل که بدون این وسیله کاملاً فلج می شوند نمونهٔ بارز آن روزنامه نگاریست که اگر کامپیوتر را از تحریریه‌ها بردارند همه به گریه می‌افتند . درواقع امروز معاملات تجاری مهم و رد و بدل شدن پول در شبکه بانکداری داخلی‌ و خارج کشور توسط اینترنت و از طریقه کامپیوتر انجام می‌گیرد

در صورتی که کسب و کار ایجاد کرده اید و به دنبال فروش و درآمد بیشتر هستید نباید خریداران اینترنتی را از دست دهید . زمانه به گونه ای شده که بعضی ها بدلیل کم بودن وقت و عدم استراحت کافی نمی توانند از بازار خرید کنند و ترجیح میدهند راهی ساده و البته امن و همچنین قابل اعتماد از لحاظ کمی و کیفی در اختیارشان باشد تا خرید کنند شما میتوانید شعبه و دفتر اینترنی برای شرکت و کسب و کار خود را داشته باشید که حتی بعضی کارها را به صورت ربات انجام دهد که نیاز به تکنولوژی روز و دانش مربوطه است ( حسابرسی ) همان گونه که شاهد هستید سه سایت دارندگان و درآمدزایی و پویا انرژی محصول شرکت پویا انرژی جنوب است که از لحاظ کیفیت و ظاهر به شیوه روز دنیا تهیه شده است . آیا مایلید ما در برداشتن این قدم نسبتاً بلند همراهیتان کنیم ؟ در صورتی که تمایل داشتید ما برای شما وب سایتی شایسته کارتان بسازیم با ما تماس بگیرید !

روی کلمه تماس کلیک کنید .