آشپزی در خانه

آشپزی در خانه

آشپزی در خانه

هدف ما : میخواهیم راه پول در آوردن از آشپزی را نشانتان دهیم .

همگی ما هر روز مجبور به خوردن غذا و خوراکی در طول شبانه روز هستیم :

کودک پیر جوان فقیر و ثروتمند دارا و ندار همگی برای ادامه زندگی نیاز به غذا  خوردن دارند . پس تنها بازاری که هیچ گروهی در آن حذف نمیشود بازار خوراکیست .

مثال : افراد مستمند بدلیل نداشتن پول پوشاک نو نمیخرند اما خوراکی را برای زنده ماندن تهیه می کنند هر چند کم .

حال این جریان گروه های مختلفی را به سمت خود می کشاند . از سرمایه داران تا آن مادر فقیری که اوج هنرش را با عشق و مقداری خوراکی به فرزندانش را به عنوان غذا میدهد (  به امید روزی که همه خانوادهای ایران و جهان سیر باشند  )

حال هدف ما در اینجا این است که حتی از آن مادر فقیر کارفرمایی قدرتمند بسازیم .

حتما صفحات اصول پیشرفت را کامل مطالعه کنید !

آشپزی در خانه :

ابتدا باید تصمیم بگیرید که می خواهید آشپزی از خانه را شروع کرده و به آشپزخانه ای پر رونق برسید . با توجه به اینکه همگی میدانیم که خداوند فرموده اند  از تو حرکت از من برکت . پس ایشان نیز با ماست . این جمله را بنوسید و نتها روی دیوار  بلکه روی قلبتان آن را حک کنید . این را هم میدانیم که خواستن توانستن است پس اعتماد به نفس داشته و خود را توانا ببینید روح و انرژی خداوند در ما دمیده شده است .

حال نیاز به بودجه ای برای خرید لوازم و مواد اولیه غذا دارید . میبایست این بودجه را حتی با سختی پس انداز کنید و گر نه نیاز است به مغازه های محل مراجعه کنید هنوز هم انسانهای خیر هستند که به جای پول حاضرند به شما نسیه بدهند اگر می توانید به آنها اعتماد کنید مسئله کارتان را با آنها در میان بگذارید . و بگویید که پول کالای خریداری شده را بر خواهید گرداند آن هم به صورتی که زمان دار نشود هر روز یا دو روز یک بار . « نکته مهم » اگر پولی قرض کردید درصورت گشنگی بسیار هم به آن دست هم نزنید این مقدار پول بسختی جور شده و بدهی به حساب می آید . شما می بایست با سود این پول که به شما رسیده سریعاً قرض را برگردانید . و بتوانید آن پول اولیه را که قرض کردید از سود کار خود جور کنید .

اگربه مطالب ما اعتقاد دارید :

اگر با فقیرانی آشنایی دارید آنها را اینگونه و رایگان راهنمایی کنید این دِین شما به ما وآنهاست که باید اَدا شود .

پس از بدست آوردن بودجه می بایست مهمترین کار ممکن را انجام دهید وآن هم اینست مدام پشتکار داشته و کار کنید سود کارتان را باید برای چند روز وارد کارتان کنید اما اگر حادثه هم بروز داد نا امید نشوید باز هم می توان از صفر شروع کرد ما و شما تنها نیستیم خدا با ماست .

بعد از چند روز فروش غذای خوبتان میتوانید پس اندازِ ده درصدی را شروع کنید . توضیح در صفحه مدیریت مالی

برای فروش غذای خود میتوانید در دو مکان یا سه مکان به مردم آگهی دهید سوپر مارکتهای محل و دم در خانه تان

این کار با پشتکار و پس انداز و مدیریت کیفیت و قیمت مناسب میتواند شروع خوبی برای افرادی باشد یا کمک خرج به افرادی که می خواهند با سختیهای زندگی بجنگند .

با غذاهای ساده و سنتی و کم خرج شروع کنید و از هیچ چالی نترسید هرگز منفعت و سود مالی را فدای طمع برای درآمد بیشتر نکنید و گرنه پیروز نمی شوید . قیمت کم وکیفیت غذای خانگی بزرگترین ترفند شما خواهد بود و رمز موفقیت در آشپزی هنر و عشق به آشپزیت .

این نوشته در خوراکی ها ارسال و , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *