احساسات سرمایه گذار

احساسات سرمایه گذار

با توجه به موارد گفته شده در مطلب سرمایه گذاری لازم است مواردی را پیش از سرمایه گذاری در نظر بگیرید که توجه شما به نکات زیر را توصیه می کنیم .

احساسات سرمایه گذار ( در ابتدای کار )

بسیاری از سرمایه گذاران هنگامی که قصد دارند سود و زیان احتمالی را محاسبه کنند وسوسه میشوند ( احساساتی ) که روند پیشین در بازار را نادیده بگیرد و تصور میکنند که این بار فرق می کند اما چنین تصوری به ندرت به واقعیت می پیوندد و در واقع عبارت این بار فرق می کند یکی از خطرناک ترین اشتباهاتی است که یک سرمایه گذار می تواند مرتکب شود .

احساسات سرمایه گذار

احساسات سرمایه گذار

احساسات سرمایه گذار ( درهنگام کار )

نوسانات لحظه ای بازار ممکن است شما را ترغیب کند که سرمایه گذاری تازه ای را انجام دهید و یا اینکه از بازار خرج شوید اگر در این مواقع احساساتی شوید و تصمیمی احساسی بگیرید احتمالاً در انتها کار بخشی از سرمایه خود را از دست می دهید . هرچند که بخشی از سرمایه شما در بازار است و نوسانات بازار به شدت شما را نگران میکند اما تلاش کنید تا میان نوسانات لحظه ای و روند بلند مدت تمایز قائل شوید و بیشتر بر اساس روند بلیند مدت تصمیم گیری کنید

این نوشته در ایده های ثروت, سرمایه گذاری, کسب درآمد, هوش مالی ارسال و , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *