برنامه نویسی در خانه

برنامه نویسی در خانه

با توجه به حجم زیاد علاقمندان به صنعت کامپیوتر و فارغ التحصیلان این رشته میتوان گفت که یک امکان بسیار ساده (اینترنت) ومناسب با شخصیت کاری این افراد وجود دارد که آن هم برنامه نویسی پروژه ای برای شرکتها و افراد از خانه می باشد . پس اگر می خواهید به درآمد زایی برسید یک فاز (رشته) از هزاران جنبه مشاغل رایانه ای را پی گیر و در این زمینه استاد شوید و سعی تان این باشد که بهترین شوید (همیشه به دانشتان اضافه کنید) .

برنامه نویسی در خانه

برنامه نویسی در خانه

می توانید روی برنامه نویسی تمرکز کنید و یک برنامه را انتخاب کنید کتابها سی دی های آموزشی را تهیه کرده و خود را در آن کار خِبره کنید . در غیر اینصورت باید به آموزشگاه ها بروید و ثبت نام کنید .

برنامه نویسی برای نرم افزارها را پیشنهاد می کنیم .

آموزش و کار با برنامه هایی از قبیل …

برنامه نویسی در خانه

پس از اینکه به توانایی لازم رسیدید میتوانید آن نرم افزار را از طریق اینترنت تبلیغ و به فروش بگذارید یا همچنین پروژه هایی برای شرکت ها انجام دهید و از خانه درآمد زایی کنید وب سایتهایی هستند که واسطه ای بین کارفرما و پیمانکار هستند که پول پیش آنها گرو گذاشته میشود و کار از سمت آنها که تایید شد پول را به برنامه نویس می دهد و کار را به کارفرما ، کار نشد ندارد !

این نوشته در تعمیرات و کارهای فنی, رایانه ( کامپیوتر ) ارسال و , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

1 پاسخ به برنامه نویسی در خانه

  1. گشایشراد می‌گوید:

    سلام.خسته نباشید خیلی ایده های جالبی دارین ممنون از شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *