تخفیف خرید سال نو میلادی در ایران

تخفیف خرید سال نو میلادی در ایران ؟

با فرا رسیدن کریسمس و سال نو میلادی ۲۰۱۶ در کشور مسلمان نشین ایران وجود تخفیف در غرفه ها و راهروهای فروشگاههای زنجیره ای عجیب به نظر می رسد . با توجه به اینکه این روز ها در سراسر دنیا تولید کنندگان و فروشندگان بدنبال شروع خوب برای رسیدن به سود سالانه بالا از ابتدای سال هستند و مردم دنیا برای تعطیلات خود خرید های خوبی انجام می دهند چرا در ایران کالا ها با تخفیف مواجه هستند ؟ که مردم برای عید مسیحیان خرید کنند که آن را جشن نمی گیرند ؟ خیر اینگونه نیست ! این دوره زمانی در ایران هرساله سر میرسد و خاص بازار اقتصادی ایران است و شما برای آنالیز بازار ایران باید به نکات زیر توجه نمایید این بسیار خوب است که شما متوجه مطالب ما هستید یا بوده اید اما یادآوری مطالبی که آنها را متوجه اید میتواند در تصمیم گیریها و اندیشه کنونی شما تاثیر بگذارد !

تخفیف خرید سال نو میلادی در ایران !

تخفیف خرید سال نو میلادی در ایران

تخفیف خرید سال نو میلادی در ایران

بازار کالاهای اساسی با وجود تخفیف های ۱۰ تا ۳۰ درصدی ، روزهای خوشی را سپری نم کند  و تولید کنندگان چشم انتظار مشتری و مردم هم در انتظار افزایش قدرت خرید هستند . در فروشگاه های زنجیره ای به خوبی نمایان است که در راهرو ها و میان قفسه ها پر شده از مواد غذایی برندهای مختلف ؛مشتریان به دقت قیمتها را بررسی کرده و در صورتی خرید خواهند کرد که حتما تخفیف بیشتری بگیرند این امر باعث شده تولید کنندگان با برگذاری جشنواره های مختلف سعی می کنند تخفیفهایی را به سوپر مارکتها یا فروشگاههای زنجیره ای ارائه دهند و هم اکنون شما نتیجه را مشاهده می کنید دلیل اصلی این حرکت تولید کنندگان این است که کالای خود را بفروشد و کارش به انبار کردن کالا نیانجامد  و حاضر است به فروشندگان تخفیف بدهد که جنسش را بیشتر عرضه کند یا در جلوی چشم مردم قرار دهد ! در حقیقت یک تیر چند نشان است وقتی شما کالایی را می خرید که تخفیف دارد با کیفیت آن نیز آشنا می شوید و خرید بیشتری خواهید کرد به نسبت برند دیگر با همان کیفیت پس با این حربه برای شما جا می افتد تا در آینده هم از این برند خرید کنید ( بازاریابی هم شده است ) .

تخفیف خرید سال نو میلادی در ایران

در گذشته خانواده های بیشتری از محصولات لبنی استفاده می کرددند اما اکنون میزان مراجعه خانوارها برای خرید این محصولات کاهش یافته است یا در مقابل میزان مراجعه مردم برای خرید ماکارانی بیشتر شده است و برای خرید کالاهایی همچون برنج کمتر اقدام به خرید کیسه های برنج و بیشتر بصورت کیلویی یا فله بوده همین طور تقاضا برای نسیه فروشی نیز بیشتر شده است.

این نوشته در اخبار مشاغل, متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *