تعمیر وسایل الکترونیکی در خانه

تعمیر وسایل الکترونیکی در خانه

تعمیر وسایل الکترونیکی

تعمیر وسایل الکترونیکی

اگر در ضمینه الکترونیک تجربه یا تحصیلات دارید می توانید با دانشتان در جهت مفیدتر گام بر دارید !

چه بسیار افرادی که وسایل از کار افتاده ای دارند که نیاز به تعمیر داشته و حاضر به رد کردن آنها هم نیستند .شما میتوانید روی وسایل صوتی و تصویری از قبیل ( تلویزبونها ، ضبط سوتها ، مانیتورها و وسایل گیرنده رادیویی و تلویزیونی )  تمرکز کنید ! اکثر این دستگاه ها بواسطه سوختن یک یا دو قطعه همچون خازنها یا دیودها از کار افتاده اند ! اگرمسیر جریان در مدار قطع شود مدار از کار می افتد . پس شما باید کار با اهم متر و ولت متر و از این قبیل و همچنین یکی از بدرد بخورترین وسایل کار در رشته الکترونیک { حوویه و سیم لهیم  }(لهیم کاری) را یاد بگیرید . البته باید دانش الکترونیک خود را از سطح دانشگاههای ایران (صرفاً تئوری ) به سطح عملی و قابل استفاده ارتقا دهید . در ایران هنوز تعدادِ افرادی که زندگی سطح پایین دارند بسیار است و دستگاههای این افراد با تکنولوژی روز نیست . شما میتوانید با تعمیر وسایلشان درآمدزایی کنید . با نشستن در خانه تان کسی به شما کارش را واگذار نمیکند . باید در خارج محل زندگی کارو مشتری بیابید و در خانه تان یا منزلشان آن وسایل را با امکانات تان تعمییر کنید .

تعمیر وسایل الکترونیکی

تعمیر وسایل الکترونیکی

اما چگونه کالای نیاز به تعمیر را پیدا کنیم :

با تبلیغات در محله ( پخش کاغذ چاپی ، چسباندن کاغذ چاپی روی شیشه مغازه ها و پارچه نوشته شده روی دیوار خانه )

اگر دستگاه خاصی را تعمیر میکنید که کمتر کسی میتواند سایت دارندگان مناسب شماست

اگر سرمایه ای دارید و همچنین جزء علاقمندان و تعمیر کنندگان هستید هم پیشنهاد بهتری هست که سود خوبی دارد . شما میتوانید مغازه ای تهیه کنید و آن را از تعمیرگاهتان جدا کنید و ظاهر تمیز و ساده ای برای آن تهیه کنید .دکور نیاز ندارد (یا میتوانید قسمتی از سوپر مارکت دوستی را از او بگیرید و اجناس دسته دوم را بفروشید و سودش را تقسیم کنید ) کالاهایی هست که نسبتاً خراب می خورند همچون ( کامپیوتر) رایانه های قدیمی یا دستگاهای برقی ظاهراً خراب مثل جارو برقی و… شما بعضی وقتها میتوانید با یک سرویس جزئی آن دستگاه خراب را رایگان از صاحبش بگیرید و شر آن وسیله را از سر آن خانه و خانواده کم کنید و درست کنید اگر نیاز بود هم میتوانید با پرداخت پولی جزئی صاحب آن را راضی کنید و پس از تمیز کاری و سرویس با قیمت نسبتاً خوب بفروشید ( قیمت زیاد نگذارید تا سریع فروش برود قانع باشید ) و موفق شوید .

تعمیر وسایل الکترونیکی

تعمیر وسایل الکترونیکی

این نوشته در تعمیرات و کارهای فنی, رایانه ( کامپیوتر ) ارسال و , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *