تعمیر کامپیوتر در خانه

تعمیر کامپیوتر ؟؟؟ آن هم در خانه !!!

تعمیر کامپیوتر خانگی

تعمیر کامپیوتر

لازم به گفتن است با اینکه ما ایرانی ها از نظر هوش و دانش سر آمد هستیم اما این کار شوخی بردار نیست . تا ، سالها تجربه سر کله زدن با کامپیوتر و تعمیر کامپیوتر را نداشته باشید نمی توانید از پس هر کامپیوتر خرابی بر بیاید . این نصیحت را جدی بگیرید درست است عده تازه کار و نا آشنا به تعمیرات زیاد است اما کسانی که توی این کار درآمد خوبی دارند ابتدا سالها تجربه کار در فروشگاههای اسمبل کامپیوتر را دارند یا با زحمت و ممارست به این توانایی رسیده اند . با توجه به اینکه کودکان این دوره زمانه (کاربران موبایلها و تبلتها ) دانشمندان صنعت کامپیوتر آینده خواهند بود باید بدانید بزودی کار های ساده همچون نصب ساده ویندوز و نصب برنامه ها بزودی از درآمد تعمیر کامپیوتر حذف می شود . پس سعی به تمرین و یادگیری کار ( تعمیر کامپیوتر ) با سخت افزار داشته باشید شغلی که آسان نیست . با تازه کار بودن با کارِ کامپیوتر دست به این شغل نزنید .

عاقبت فرد ناوارد در زمینه تعمیر کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر یا تعویض آن ؟؟؟

در صورتی که دانش و تجربه کافی برای رفع مشکلات نرم افزاری و سرعت کامپیوتر و فنون غیر فعال کردن ویروسها و… را دارید . میتوانید کامپیوتر های افراد را ، در صورتی که مشکل را درک کنید ظرف سه ساعت حل کرده و به آنها پس دهید . چون این شغل خانگی است میبایست شرط کنید که تا ده روز ضمانت رایگان مشکلات رفع شده را می کنید نه بیشتر وگرنه در صورت بد بیاری باید به داد آن فرد رایگان برسید ! بعد از انجام کار ضمانت را مشخص کنید . بعضی سیستمها قدیمی و فرسوده اند و شما این را متوجه میشوید . درون همه آنها را هواگیری کنید و سپس اقدام به تعویض ویندوز کنید . سعی کنید خودتان سیستم مشتری را درون منزلش نصب و راه اندازی کنید ( معمولاً دردسرساز هستند افراد ناوارد ) . رفتار خوب شما در انجام ضمانت ، آنها را به مشتری ثابت شما تبدیل میکند فقط شرط کنید که همیشه رایگان نباشد .

با خوشنودی به این کار عشق بورزید و گرنه عصاب شما را نابود می کند .

در صورت نیاز کاربران این مطلب را گسترش خواهیم داد (حتی تعمیرات سخت افزاری)

این نوشته در تعمیرات و کارهای فنی, رایانه ( کامپیوتر ) ارسال و , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *