تولید روغن هسته انگور در خانه

تولید روغن هسته انگور در خانه

تولید روغن هسته انگور در خانه

تولید روغن هسته انگور در خانه

ایده این مطلب از مهندس جهانگیری کارآفرین کارکشته میباشد مصاحبه کامل در پایین همین صفحه ↓

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
 روغن هسته انگور

روغن هسته انگور چنان که از نامش بر می‌آید از روغنی‌است که از هستهٔ انگور به دست می‌آید. این روغن فاقد سدیم و کلسترول بوده و میزاناسیدهای چرب غیر اشباع آن تا ۹۰ درصد می‌رسد. خاصیت آنتی اکسیدانی عصاره انگور ۵۰ برابر بیشتر از ویتامین E و ۲۰ برابر بیشتر از ویتامین C است .

روغن هسته انگور جزو گران قیمت ترین روغن های موجود در قفسه فروشگاه های مواد غذایی است که تا یک سال پیش در کشور ما اصلاً تولید نمی شد و تا سال گذشته ایران جزو واردکنندگان این روغن به صورت آماده و بسته بندی بود. روغن هسته انگور بیشتر در کشورهایی که این میوه کشت می شود مانند فرانسه تولید و به مصرف می رسد. این روغن به دلیل قیمت بالا، نتوانسته جای خودش را بین مردم کشور ما به خوبی باز کند اما خیلی ها معتقدند خواص فراوان آن به قیمت بالایش می چربد و به دلیل همین خواص است که باید آن را در سبد غذایی خانواده گنجاند.

تولید روغن هسته انگور در خانه

تولید روغن هسته انگور در خانه

تولید روغن هسته انگور در خانه

تولید روغن هسته انگور در کارخانه های داخلی هم انجام می شود؟

در حال حاضر بله. تا یک سال پیش روغن هسته انگور را وارد می کردیم ولی حدود یک سال است که یکی از کارخانه های تولید آب میوه، پس از استفاده از انگورهای هسته دار برای تولید انواع نوشیدنی، هسته آن ها را جدا و روغن هسته انگور ایرانی تهیه می کند. کیفیت این روغن مانند روغن های خارجی است و در فروشگاه های عرضه مواد غذایی هم می توان آن را با برند ایرانی پیدا کرد.

منبع دو پاراگراف بالا وب سایت آکا ایران می باشد

تولید روغن هسته انگور در خانه

تولید روغن هسته انگور در خانه

تولید روغن هسته انگور در خانه

با توجه به اطلاعات فوق و همچنین اعتبار آقای مهندس جهانگیری که یک کارآفرین کارکشته هستند این مطلب آماده شده در صورتی که مایل هستید مصاحبه کامل ایشان از وب سایت برترینها را مطالعه نمایید .

من همیشه می‌گویم که پولدار شدن فقط جنم می‌خواهد. چندوقت پیش (سه سال قبل) به یکی از دوستانم کاری پیشنهاد دادم که میلیونر شود، به او گفتم هر سال ۶هزارتن هسته انگور در ارومیه و آذربایجان دور ریخته می‌شود و کارخانه‌ها برای دفن کردن این هسته‌ها پول هم می‌دهند زیرا باعث جمع شدن پشه و کثیفی و… می‌شود. به او گفتم یک دستگاه  ۳-۲ میلیونی بخرد و از این هسته‌ها روغن هسته انگور بگیرد که هیچ کارخانه‌ای در ایران آن را تولید نمی‌کند و ما مجبوریم ۵۰۰ سی‌سی از آن را با مارک ایتالیایی به قیمت ۵ هزارتومان بخریم. ( در حال حاضر ۲۰ هزار تومان است )

حال پیروزی بر تمام چالشهای این کار با شماست

منبع : مصاحبه کامل    ↓

مهندس جهانگیری: در این کشور طلا ریختند، کسی جمع نمی کند

این نوشته در خوراکی ها, کسب درآمد, متفرقه, هوش مالی ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *