ثروت در جوانی

!! ثروت در جوانی !!

حرکت های هوشمندانه مالی با تفکر هوشمندانه در زندگی هم گام است 

تا وقتی که سن شما بالا تر نرود و قدر پول را ندانید به اهمیت آن پی نخواهید برد ولی هر جوان باید تا قبل از ۳۰ سالگی حداقل اقداماتی در مسیر آینده مالی خود انجام دهد :

ثروت در جوانی

ثروت در جوانی

حساب پس انداز افتتاح کند 

          بدهی هایش را به طور منظم پرداخت کند 

                                        برای گرفتن تخفیف یاد بگیرد چانه زنی کند 

                                                                                        و بیش از درآمد ش خرج نکند .

برای هر یک از موارد بالا میتوان توضیح داد :

که حساب پس انداز آن حسابی است که در دسترس روزانه و زندگی نیست و فقط در روز مبادا می توان به آن فکر کرد یا سراغش رفت ! می توانید فکر کنید هرگز هیچ پس اندازی ندارید و هر ماه باید برای اولین با پس انداز کنید ! 

پرداخت بدهی و قرض هایی که دارید باعث می شود هم از لحاظ فکری و اعتماد به نفس در جهت باز پرداخت قوی تر شوید و هم اعتباری بیش از مبلغ بدهی اصلی پیدا خواهید کرد 

چانه زنی امریست که در تمام دنیا دیده می شود و اکثر مرد آسیا به آن بصورت ژنی تعلقاتی دارند به همین دلیل کسبه و بازاریان همیشه مبلغی اضافه بر قیمت اجناس برای تخفیف یا چانه زنی قرار میدند تا هم فروش داشته باشند و هم ضرر نکنند و اگر شما آن مبلغ را که سودی اضافه بر حق کاسب است را پرداخت کنید عملا باخت کرده اید . پس اگر تا به حال این کار را نمی کردید پس سریعتر آن را یاد بگیرید … ( پستی در این مورد میگذاریم ) روی کلمه اینجا کلیک کنید .

بیش از درآمد خرج کردن اشتباهی بزرگ است که منجر به ثروت نشده و برعکس به شما ضربه می زند ( کلمه مورد نظر را تحریم کرده ایم )  اگر شما بیش از توان مالیتان ( درآمدتان ) خرج کنید جهت رفع نیاز زندگیتان مجبور میشود بدهکار شوید و هر ماه بده کار تر می شوید و …

این نوشته در متفرقه, هوش مالی ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *