درآمدزایی از پیاده روی با اپلیکیشن بیت واکینگ

درآمدزایی از پیاده روی با اپلیکیشن بیت واکینگ

درآمدزایی از پیاده روی

درآمدزایی از پیاده روی

این اپلیکیشن که با این ایده که انگیزه ای برای درآمدزایی از پیاده روی روزانه باشد ساخته شده و در مراحل اولیه برای راه اندازی در یکی از کشورهای افریقاست ولی با توجه به تست های این اپلیکیشن نمی توان در آن  تقلب کرد چرا که بر اساس تکنلوژی GPS و همچنین مشخص کردن سرعت جابجایی کاربر طراحی شده است و با تکان دادن بی مورد گوشی یا استفاده از دوچرخه یا هر وسیله نقلیه فریب نمی خورد این یک ایده جالب برای درآمدزایی است که علاوه بر جنبه های مالی نتیجه مستقیم بر سلامت و ورزیدگی بدن ( بر طرف کردن اضافه وزن ) دارد این یک ایده بزرگ است که بزودی میتواند کمک خرجی برای افرادی که در مکانهایی که درآمد کم است به حساب آید درآمدی برابر ۳ دلار واقعی  ( نه الکترونیکی ) در روز برای کاربران پیشبینی شده است
پیشنهاد ما برای خلاقان اینترنتی این است که این قضیه می تواند در ایران هم بر قرار شود و تا زمان همگیر شدن اپلیکیشن بیت واکینگ می توانید روی این ایده حساب ویژه باز کنید .

تهیه عکسهای این صفحه و تمام مطلب بالا نوشته نویسندگان سایت درآمزایی خانگی می باشد . ⇑
مطلب زیر برگرفته شده از وب سایت  تک لوک (techlook) می باشد 

درآمدزایی از پیاده روی با اپلیکیشن بیت واکینگ

درآمدزایی از پیاده روی

درآمدزایی از پیاده روی

شاید زندگی ماشینی امروزی، زمان، فرصت و انگیزه کافی برای پیاده روی باقی نگذاشته باشد، اما ممکن است کسب درآمد بدین روش مشوق خوبی باشد. این همان ایده ی Bitwalking است؛ اپلیکیشن جدیدی که واقعا برای پیاده روی و قدم زدن پول پرداخت کرده و می توان از طریق درآمد داشت. این اپلیکیشن قدم ها را به دلار Bitwalking (که BW$ شناخته می شود) تبدیل کرده و می توان در فروشگاه های اینترنتی یا بصورت دلار واقعی از آن استفاده کرد.

Bitwalking در وبسایت خود عنوان کرده، «اعتقاد ما بر این است که باید هر کسی بطور آزادانه بتواند کسب درآمد کند. مهم نیست چه کسی هستید یا کجا زندگی می کنید، تنها موضوع مهم مقدار پیاده روی شماست. هر قدم می تواند برای هر شخصی پولساز باشد.» با این تفاسیر اپلکیشن Bitwalking می تواند در کشورهای در حال توسعه ای که قدم زدن و راه رفتن یکی از اصلی ترین روش های حمل و نقل بوده و درآمد هم اندک است، بسیار کاربردی و مثمر ثمر باشد. مالاوی و کنیا اولین کشورهایی هستند که Bitwalking در آنجا استفاده شده، و یکی از مدرسان محلی IT در شمال مالاوی به BBC گفته با این اپلیکیشن ۲۶ BW$ در ماه کسب کرده است.

درآمدزایی از پیاده روی

درآمدزایی از پیاده روی

با اینکه هنوز نرخ ارز رسمی برای اپلیکیشن تعریف نشده، اما تیم Bitwalking در تلاشند چنین تبدیلی را محقق سازند. این استارت آپ خاطر نشان می کند «در حال حاضر بسیاری از افراد نمی توانند درآمد الکترونیکی داشته و از مزایای ارز دیجیتالی استفاده کنند و جمع کثری از جمعیت کشورهای در حال توسعه هنوز هم برای انجام امور مالی به بانک مراجعه می کنند.»

هر ۱۰,۰۰۰ قدم معادل ۱ BW$ بوده، قبلا نیز شرکت هایی به جرگه Bitwalking پیوسته اند. برای مثال یک شرکت ژاپنی سازنده تجهیزات الکترونیکی بنام موراتا (Murata ) در حال توسعه دست بندی ست که جایگزین اسمارتفون شده و به کاربران اجازه می دهد راحت تر قدم هایشان، و همچنین درآمد حاصل از Bitwalking را پیگیری کنند. طبق گزارش BBC، «برخی شرکت های کفش سازی این واحد پولی را پذیرفته اند، و یک بانک انگلیسی هم در حال مذاکره برای شراکت در این پروژه است.»

از آنجاییکه کاربران می توانند درآمد کسب شده را تا هر زمان که بخواهند، پس انداز کنند، می توانند با پیاده روی بیشتر، درآمد بیشتری کسب کرده و از این طریق نیازهای روزانه شان را برطرف کنند. موسس این شرکت، Franky Imbesi در مصاحبه ای به BBC گفته، هر شخصی، صرف نظر از اینکه کیست و کجا زندگی می کند، می تواند با این اپلیکیشن درآمد مالی داشته باشد. او در ادامه اظهار داشت که، «شاید این اپلیکیشن برای برخی از افراد بی تاثیر و بی ارزش بوده و تمایل داشته باشند به کسب کار کنونی شان ادامه دهند. اما شاید بتواند زندگی برخی دیگر را تغییر داده و آنها را قادر سازد درآمد بیشتری بدست آورده و به نحوی با سایر مردم دنیا تعامل داشته باشند. اما در مجموع همه ما را تشویق می کند از سیاره مان محافظت کنیم و زندگی سالمتری داشته باشیم.»

منبع (نویسنده مطلب دوم )  وب سایت تک لوک (techlook)

این نوشته در رایانه ( کامپیوتر ), کسب درآمد, متفرقه ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *