درآمد حیرت انگیز

چگونه درآمد حیرت انگیز داشته باشم ؟

(( ارزش )) همان چیزی است که تعیین می کند که شما چقدر درآمد داشته باشید 

تقاضا ، تامین ، کیفیت و کمیت اینها چهار عاملی هستند که تعیین می کنند چقدر درآمد خواهید داشت . اما از همه این چهار فاکتور بسیاری از مردم مشکل بزرگی با مورد آخر دارند و ممکن است شما محصولی (کالا) داشته باشید و آن را به بازار عرضه کرده باشید که هر سه فاکتور را به خوبی داشته باشد ( یعنی فروش داشته باشد ، توانستید رفع نیازی را تامین کنید و نهایتاً محصول شما از لحاظ کیفیت بالا و مورد قبول است ) اماممکن است نتوانید آن را به تعداد کافی تولید کنید که باعث ایجاد ثروت شود ! 

مثال : ( این مثال یک ایده ایجاد کار و یک ایده ناب جهت تولید ثروت است )

فرض کنیم که شما کارگاه یا مکانی برای تولید کفش دارید و یک نوع کفش خاص را تولید می کنید که هم مورد توجه بیماران بهزیستی است و ظاهر خوبی دارد ( برای افراد کف پا صاف کفشها همگی به شکل پوتین و ظاهری نا خوشایند دارند ) و هم با کیفیت بالا آن را عرضه میکنید و تمامی مشتریان راضی بوده و دیگران را هم تشویق به خرید از کارگاه یا فروشگاه شما می کنند اما شما بدلیل کم بودن بودجه یا سرمایه ( نیروی انسانی یا مواد اولیه ) قادر نیستید از این محصول به تعداد کافی تولید کنید که باعث ایجاد ثروت شود یا ( درآمد حیرت انگیز ) داشته باشید  ! 

درآمد حیرت انگیز

درآمد حیرت انگیز

این نوشته در ایده های ثروت, متفرقه ارسال و , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *