دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

یکی از دستگاه های برش صنعتی هست که این روزا جای خودشو بین دستگاه های برش دستی معمولی و اتومات پیدا کرده و انعکاس زیبایی از بازدهی ان در بازار نمایان شده . از نوع دستگاه ها برای حکاکی و برش روی سطوح فلزی و غیر فلز استفاده میشه و این روزا اثرات این دستگاه ها رو در بازار میشه دید .ساخت شلف ها و وسایلهای دکوری کلاسیک و قاب های طرح ایکیا و … یکی از کارهایی هست که میتوان از این دستگاه برای کسب درامد انجام داد .قیمت این دستگاه ها از ۱۵ میلیون به بالا نسبت به امکاناتش میباشد شرکت های متفاوتی هستن در سطح فروش آن آموزش کار با دستگاه و خدمات پس از فروش آن رو به مشتری ارایه میدن.این نوع دستگاه ها با برنامه آتوکد و لیزرکات و…اگه هم توانایی یاد گیری آن رو ندارید میتونید یک طراح داشته باشید و او شلف ها و دکورها رو طراحی کنه و شما ساخت و رنگشون کنید و به بازار یا به صورت فروش اینترنتی کسب درآمد کنید

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

علاوه بر ساخت فطعات و فروش جعبه ها یا قاب های مخصوص کارت عروسی و عکی میتوانید کار های هنری زیبایی را روانه بازار کنید که میتواند چشم نواز بوده و فروش خوبی به عنوان قاب عکسهای زیبا داشته باشد .

پیشنهاد بازاریابی وار ما برای آنانان که می خواهند کار را گسترش دهند این است که شما میتوانید کار هایتان را به افرادی که کارهای دکوراسیون مغازه انجام میدهند بدهید با قیمت خیلی مناسب و آنها در کارهایشان استفاده کنند ، در صورتی که کار های شما چشم نواز باشد قابهای شما که روی دکوراسیونشان بوده برای دکور ساز یا طراحش مشتری ساخت دکور با هر طرح ، متعلق به هر فرهنگی را که مغازدار می پسندد جور میکند و به عبارتی شما تمام مشتریان طراح دکوراسیون را خواهید داشت بدون هزینه زیاد بازاریابی یا تبلیغات .

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

دستگاه تراش لیزری

نمونه ای از جعبه جواهر درست شده و خوش صلیقه که طرف دار هم زیاد دارد اما برای از عهده چالش رقابت برآمدن باید قیمتها و هنجار بازار  آن را بشکنید که میتواند خود برای شما انگیزه باشد .

برای تبلیغ کسب و کارتان میتوانید از سایت نمایشگاهی و کاملا رایگان دارندگان بهره ببرید

این نوشته در اخبار مشاغل, ایده های ثروت, کسب درآمد, متفرقه, هنر و هنرمندی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *