زندگی بر اساس کسری بودجه

زندگی بر اساس کسری بودجه

بیشتر مردم  زندگی خودشان را بر اساس کسری بودجه اداره می کنند تا مازاد بودجه ! یعنی برنامه ای برای فقیر شدن یا در سطح متوسط ماندن ! به عبارتی اول بدهی ها را کنار می گذارند و بر اساس آنچه برایشان باقی می مانذ زندگی خود را اداره می کنند ‍! آیا می دانید راهکار درست چیست ؟

این افراد همیشه یا بدهکار هستند یا در حال پرداخت اقساط برای خرید گذشته اشان که این مساله آنها را به سمت می برد که برای حال زندگی می کنند ( آیا در حال حاضر ثروتمند هستند  خیر پس همیشه به همین منوال خواهند بود ) اگر آینده نگری را پیشه کردید متوجه این نکته مهم می شود که پس انداز برای سرمایه گذاری باید اولویت باشد

زندگی بر اساس کسری بودجه

زندگی بر اساس کسری بودجه

عادت خرج کردن خود را بازنگری کنید . قبل از هر چیز باید هر ماه برای خودتان پولی به عنوان دارایی کنار بگذارید و بعد به بدهی های خود فکر کنید به هیچ عنوان به دارایی خود دست نزنید سعی کنید برای پرداخت بدهی ها به فکر اضافه کاری باشید و از درآمد اصلی ، برای سرمایه گذاری ، پس انداز کنید .

حال این سوال بیشتر نمایان شده است که با کسری بودجه چه کنیم ؟

بیشتر بودن خرج بر دخل برای یک دولت یا شرکت یا تک تک افراد یعنی کسری بودجه ؛ پس خرج کردن بیشتر میزانی که پول درمی آورید علت آن محسوب می شود توصیه این است که به جای افزایش خرج کردن ( مخارج ) ، درآمد خود را افزایش دهید گسترش عایدی ها از طریق درآمد کاری هوشمندانه است

این نوشته در آموزش پس انداز, سرمایه گذاری, کسب درآمد, هوش مالی ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *