سرمایه گذاری

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری

مسیر ثروت و ثروت مندی را به مراتب عنوان کرده ایم اما دو مرحله ویژه وجود دارد که در این نوشته به آن می پردازیم

پس از پروسه پس انداز که وابستگی آن به زمان غیر قابل انکار است حال باید از این پس انداز بدرستی بهره برد تا آنجا که امکان دارد میبایست موارد ضروری زندگی را به اشکال دیگر حل کرد و باید پس انداز را از گزند این جریانات در امان داشت ولی نمیشود منکر این مسئله شد که روز مبادا اگر رسید چاره ای نیست . مثال دندان درد یا مریضی است که مهم است چرا که بعد از سلامتی می توان به زندگی بهتر فکر کرد . اما در آخر به این هدف که پس انداز برای سرمایه گذاری ست خواهید رسید . دیر یا زود دارد اما سوخت و سوز ندارد .

 اما سرمایه گذاری  :

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری

به معنی گذاشتن پول در کاری با انتظار سود از آن است . حال میتواند این کار مغازه بقالی یا دکان باشد این که شما پولتان را در سوپر مارکت آشنا یی قرار دهید و کالا یا آن مغازه را تهیه کنید و در سودش شریک باشد هم یک سرمایگذاری خوب است چرا که پول پس انداز شده عموم نمیتواند زیاد باشد این سرمایه گذاری پیشنهاد خوبیست .

تمام دانشمندان کار و اقتصاد شبانه روز روی اسن مسئله کار میکنند پس نمی توان از این مسئله به راحتی گذشت اما این مورد هم اصول و روش اولیه ای دارد که هر کسی بتواند شروع کم خطری داشته باشد .

مواردی که پیش از سرمایه گذاری باید در نظر بگیرید سرمایه گذاران همواره بدنبال شیوه هایی برای سرمای گذاری هستند که خطر کم و سود زیادی داشته باشد اما بسختی میتوان گفت سرمایه گذاری در کدام بازار مطمعن تر است . جیمز مونتیر یکی از کارشناسان شرکت سرمایگذاری  GMO است و پیش از این نیز در بانک سوسیته جنرال فعالیت می کرد . همچنین او که چندین کتاب در مورد سرمایه گذاری نوشته است توصیه های او میتواند برای کسانی که قصد دارند بخشی از پس اندازشان  را سرمایه گذاری کنند مفید باشد .

 

این نوشته در ایده های ثروت, سرمایه گذاری, کسب درآمد, هوش مالی ارسال و , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *