سه راه برای درآمدزایی

سه راه برای درآمدزایی

پول درآوردن یکی از اهداف روزانه همه ماست تا به وسیله آن خواسته ها و احتیاجاتمان را برآورده کنیم . پول درآوردن هنری است که از عهده هر کسی بر نمی آید اما راه و روش هایی دارد که قطعا آموختنی است . برای پول دار شدن لازم نیست از خانواده ای پول دار باشید بلکه کافیست راه وروش های آن را بیاموزید در این وب سایت با برخی از رموز این کار آشنا خواهید شد اما :

سه راه برای درآمدزایی

۱ ) ساخت لوازم دست ساز

در صورتی که هنر خاصی دارید که کارهای خوبی برای تزیین خانه خود یا طرز کار با چوب یا شیشه را می دانید و نمی توانیید در کارگاهی مشغول شوید باید بدانید در خانه هم می توانید به آن کار بپردازید کارهای دستی همانند مجسمه و گل مصنوعی و حتی قابهای دارای گلدوزی یا کوپلن نیز طرف دارانی دارند که پول خوبی می دهند کافیست در اینترنت منتشر کنید یا به دوستان یا آشنایان بسپارید که پذیرای هر کس در خانه هستید یا نمایشگاهتان (پارکینگ خانه یا انبار) تا کارهای شما ببیند در ضمن مغازه هایی هم هستند که کارهای خوب شما را تشخیص داده و می خرند می بایست تلاش کنید تا بتوانید به درآمدزایی برسید .

سه راه برای درآمدزایی

سه راه برای درآمدزایی

۲) خرید کالاهای دست دوم

خرید کالاهای دست دوم به اصطلاح بازیافتی کار پر درآمدی است . اگر چشم تیز بینی داشته باشید و بتوانید با یک نگاه ارزش کالاها را تشخیص دهید گاهی حتی لازم نیست پولی بپردازید خیلی از مردم برای خلاص شدن از کالاهای قدیمی خود حاضرند به شما پول هم بدهند و تنها چالش پیش روی شما این است که این کالا را به مراکز بازیافت یا تعمیرگاه برای فروش دوباره برسانید

سه راه برای درآمدزایی

سه راه برای درآمدزایی

۳) فروش غیر قابل فروش ها

در نگاه اول این تیتر عجیب و خنده دار است اما حقسقت این است که این روزها بشر گرفتار در عصر تکنولوژی و ( سرعت کار و زندگی ) ، حال حاضر است برای خیلی از چیزها یی که پیشتر رایگان بود هزینه کند محبت چیزی است که خیلی ها خریدارش هستند این روزها تنهایی ، دشواری این روزگار بشر معاصر است و خیلی ها برای رهایی از آن هزینه می کنند و برخی هم از این راه کسب درآمد می کنند . پس اگر آشنایی مسن بسیار اسرار دارد که شما به او سر بزنید که تنهاییش را پر کنید به او بگویید که میبایست این روزها سخت کار کنید و بسیار مشتاقید که به او هم سر بزنید اما مشکلات مالیتان مانع میشود به احتمال زیاد او نیز حاضر به پرداخت بهای این کار چه با کلمه کمک (فاز ایرانی بودن )  جه با کلمه دستمزد خواهد بود .

سه راه برای درآمدزایی

سه راه برای درآمدزایی

این نوشته در آموزشی, اخبار مشاغل, ایده های ثروت, کسب درآمد, متفرقه ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *