شغل کنونی بیل گیتس

شغل کنونی بیل گیتس

شغل کنونی بیل گیتس

شغل کنونی بیل گیتس

بیل گیتس تا کنون ثروتی در حدود ۸۰ میلیارد دلار را برای خود اندوخته است او بیشتر این ثروت عظیم را مدیون موفقیت خود در شرکت مایکروسافت است یعنی جایی که او به عنوان مدیر عامل ، رئیس و طراح ارشد نرم افزار در آن فعالیت داشته است . تا ماه می  سال ۲۰۱۴ وی بزرگترین سهام دار شرکت مایکروساففت محسوب می شد اما او این ثروت را چگونه نگهداری کرده و آن را کجا سرمایه گذاری می کند  ؟

در حقیقت باید گفت در حال حاضر شغل کنونی بیل گیتس چیست ؟

شغل کنونی بیل گیتس

شغل کنونی بیل گیتس

سرمایه گذاری در شرکتها ، سرمایه گذاری درهواپیما و خودرو و کارهای خیریه

بدلیل فروش استراتژیک سهام شرکت مایکروسافت  حدود ۲۰ در صد دارای بیل گیتس را همین سهام مایکروسافت تشکیل می دهد او بیشتر ثروت خود را صرف سرمایه گذاری در شرکتها می کند که توسط شرکت سرمایگذاری Cascade مدیریت می شوند یعنی نهادی که اکنون تقریباً توسط بیل گیتس اداره می شود تا بتواند سهام کسب و کار های مختلف را خریداری کند  اگر چه Casecade از راه های پنهان استفاده می کند اما مقداری اطلاعات در مورد نحوه فعالیت این شرکت سرمایه گذاری وجود دارد . مجموع سهامی که توسط شرکت Casecade مدیریت میشوند مطمعناً از تنوع برخوردار هستند

این نوشته در ایده های ثروت, رایانه ( کامپیوتر ), سرمایه گذاری, کسب درآمد, متفرقه, هوش مالی ارسال و , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *