نقاشی چهره در خانه

نقاشی چهره در خانه

نقاشی چهره در خانه

نقاشی چهره در خانه

لازم است دوباره یادآوری کنیم که مشاغل خانگی ( بر گرفته از ایده های کار خانگی ) بر اساس توانایی افراد ، برای انجامشان بوجود آمده اند بطور مثال هر فردی با هر استعدادی توانایی طراحی چهره را ندارد چرا که نقاشی نیازمند حوصله ، هنر ، ( ذوق وعلاقه ) و تمرین بسیار است .

حال سوال بسیاری افراد دراین باره که با توجه به بسیاری از محدودیت ها و عدم حمایت دولت چطور می توان از هنر درآمدزایی کرد ؟

متاسفانه  به چالش کشیدن دولت در حال حاضر  سودی در پی ندارد و ما نیز این کار را به فعالان اجتماعی ( نه فعالان اقتصادی ) واگذار می کنیم . اما مهمترین مساله این است که با توجه به محدودیتها و کاستی های فعلی و امکانات کنونی چگونه می توان  در این عرصه  ( به ویژه نقاشی ) فعال شد و درآمدزایی کرد .

در حال حاضر ما یک مثال زنده و تازه پیوسته به جنبش درآمدزایی خانگی را داریم که ایشان از مدتها قبل از حضور ما بر این کار مشغول بوده ما نیز از حضور ایشان و حمایت از او استقبال می کنیم .

در حال حاضر میتوان گفت که مشاغل خانگی  از لحاظ عدم حضور در مکان تجاری یک ( چالش ) جدی را داراست و آن غلبه بر این محدودیت است که خوشبختانه شما میتوانید از اینترنت به عنوان دفتر اداری مجازی ( بدون هزینه ) استفاده کنید ما برای شما پیج کاریتان را در سایت دارندگان همانند این کسب و کار پیشنهاد می کنیم .

فرد مورد نظر ما تمرکز خود را روی نقاشی خانگی قرار داده است و رویه کار خود در خانه را بر این جمله تکه داده است ( هدیه ای زیبا و ماندگار به عزیزانتان )‌ و این ایده خلاقانه  با اخذ سفارش از کسانی ثمر داده است که می خواهند به یکی از عزیزانشان  برای کادو تولد یا سالگرد خاصی عکس خودشان را هدیه بدهند

رویه فیزیکی کار ( نقاشی چهره در خانه )

در اینستاگرام و تلگرام اکانتی برای تبلیغ مداوم این کار ساخته شده است که فردی که می خواهد عکس خودش یا عزیزش را جهت طراحی بدهد از آنجا با گوشی همراه اختصاصی فرد تماس میگیرد . از طریق تلفن زمان تحویل ، سایز نقاشی نوع آن ( مداد رنگی یا سیاه قلم ) مشخص می شود سپس عکس مورد نظراز طریق تلگرام ارسال می شود پس از انجام طراحی عکسی از طرح کشیده شده در تلگرام به درخواست کننده ارجاع می شود (نشان داده میشود) که مشخص شود کار انجام شده است . هزینه های نقاشی و ارسال آن از طریق پست ، توسط فرد درخواست کننده از طریق عابر بانک کارت به کارت میشود و پس از آن نقاشی یا طرح کشیده شده از طریق پست ارسال و تحویل داده می شود این پرسه یک نکته مهم دارد که قبلا اشاره شده است ( قیمت پایین کیفیت نسبتا بالا { همانند بازار } ) با کار نقاشی چهره در خانه ایشان درآمدی هرچند نا چیز کسب می کند اما چند جنبه مفید دارد .

۱ ) هزینه پرداختی از عهده هر کسی بر می آید  ( مشتری دارد )

۲) در خانه و محل امن در کنار خانواده به اقتصاد خانواده کمک می شود

۳) کار مورد علاقه و مورد نظر انجام شده و می تواند به آن ادامه دهد

۴) حریم شخصی سوای جنسیت ( برابری همه ) حفظ شده و مشکلات … بوجود نمی آید

۵) درآمدزایی خانگی بهتر از بیکاری نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

حال تصمیم ما این است که کسب و کار خانگی ایشان ( نقاشی چهره در خانه ) را حمایت کرده و در چند اینستاگرام خود بصورت کاملاً رایگان تبلیغ میکنیم  شما نیز در صورت تمایل به جنبش درآمدزایی خانگی بپیوندید و کارتان را به ما معرفی کنیم تا از حمایت همه جانبه ما بر خوردار شوید خدمات ما کاملا رایگان بوده و هدف ما برقراری کسب و کار خانگی با کمک اینترنت است .

این نوشته در کسب درآمد, هنر و هنرمندی ارسال و , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 پاسخ به نقاشی چهره در خانه

  1. mah_dor می‌گوید:

    با تشکر از شما که در این زمینه فعالیت میکنید اما مساله ای که وجود داره اینه که با وجود پاساژ قائم و جاهایی مثل اونجا و زیاد شدن دست در این کار و درد بدتر بی اهمیتی مردم به هنر و این روزها هم فشار مشکلات اقتصادی،آنچنان درآمدی نمیشه داشت ازش که اسمش رو گذاشت درآمدزایی اصلا..
    من دانشجوی ارشدنقاشی هستم و خیلی ناراحت از اینکه مجبورم کارمند صنفی باشم بی ربط به هنر برای ۸۵۰هزار تومن حقوق ماهیانه

    • مدیر سایت درآمدزایی می‌گوید:

      درست است آدم باید منطقی باشد و رویایی فکر نکند . در حال حاضر هر کاری بجز کارمندی و کارگری که مزد شما را دیگران می دهند با همین وضعیت روبروست … ما به هیچ وجه نمی گوییم کار و زندگیتان را کنار بگذارید و برای خود کاری ایجاد کنید (( هر قسمتی که مطالب ما این مفهوم یا نتیجه را در بر دارد طرف صحبت ما آن فرد نیازمند است که بیکار است و کاری نمی کند )) برای افرادی هم چون شما پیشنهاد ما این است که اگر به صورت ( تفریحی انجام می دهید ) یا جدی به آن می اندیشید می توانید برای درآمدزایی روی آن کار کنید ما سعی داریم به شما این ندا را بدهیم که تسلیم نشوید چون همه جریانات همینگونه اند و با این دید ( اقتصادی و اجتماعی ) هیچ کس نباید هیچ کاری انجام دهد . در حال حاضر شما بایستی روی اطرافیان یا محیط اطراف ( کار و محله ) تمرکز کنید . خودتان گفتید که مردم دنبال این مسئله نیستند و شما باید هنرتان را در معرض دید قرار دهید … شده با شبکه های اجتماعی یا مغازه های دکوراسیون یا فروشگاه های مبل صندلی … این پرسه زمان بر است و ما امید داریم سایت دارندگان روزی بتواند برای امثال شما نمایشگاه داعمی و گالری مجازی شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *